Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párod becéz mások előtt?...

Párod becéz mások előtt? (barátok, szülők, testvérek)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy a ti párotok becéz családtagok, barátok előtt? Ad puszit az ő jelenlétükben? Vagy megölel?

Mert az én párom a szülei előtt kifejezetten nem akarja kimutatni az érzéseit. Se puszi, se ölelés, se becézés. De még barátok előtt is a kereszt nevemen szólít, ilyenkor olyan furcsán érzem magam, olyan mintha valami haverjának szólna oda. (Gyere már nyuszi helyett -> gyere már "gizi")

Írjátok meg korotokat és azt hogy pártok fiú-e vagy lány. Köszönöm és nagyon várom a válaszokat.


2011. ápr. 11. 19:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen engem becéz.Nem csak barátok családtagok előtt,hanem idegenek előtt is.Megis ölel megis puszil,sőt még azt is kimondja hogy "szeretlek kicsim".Én 33/l Férjem 38éves
2011. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én már a barátosném telefonjában is mint "Macsek" szereplek, annyit hallotta:) De sztem ez egyénfüggő is. Anyumék pl nemigen becézgették egymást más előtt, oszt 33 éve boldog házasok ( Apu nem olyan) 31 éves "lány", férjem 38 éves
2011. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

családtagok előtt a nevemet becézi, haverok előtt pedig büszkén vállalja hogy én vagyok az ő Törpillája:$ Husija:$

családtagok előtt csak a kezemet fogja,arcra puszi, barátok előtt a derekamat fogja, és nyelves csók:$

én 19/L, ő 23/F

2011. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, se családtagok, se barátok, se idegenek előtt nem szégyellősködünk. :)
2011. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
17 év házasság után is a lánykori nevemen vagyok a telefonjában pl: Kovács Kati
2011. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindig becéz, és senki előtt nem szégyelli. Csókot ritkán váltunk sok ember előtt, az szerintünk nem épp a legszebb gesztus. Ilyenkor puszit adunk egymásnak, és ölelést. Telefonjában Petrababa-ként vagyok.
2011. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

10 év házasság után nálunk teljesen természetes hogy mindenki előtt ölelget,becéz legyen az szülők,testvérek vagy barátok..

Sokszor mondja,hogy "gyere babám mellém.." :)

2011. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyuszónak hív a család és a barátok előtt is. Mondjuk már 7 éve együtt vagyunk, így sem a családnak sem a barátoknak nem vagyok már újdonság. Mindig megölel és megpuszil, a szülők előtt is. Én 25/N, ő 27/F
2011. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Barátok/haverok előtt néha becéz, néha a keresztnevem becézését mondja. Max. szájra puszi, ölelés semmi, ha megyünk valamerre, akkor néha fogja a kezem - néha nem... Kedvétől függ. :) Rokonok előtt pedig szinte semmi becézés, semmi puszi :).

4 év alatt megszoktam már, hogy ilyen, de nem bánom, én is ilyen vagyok. Nem szeretjük, hogy ha lent vagyunk egy társaságban, akkor sokszor azt kell néznünk/hallgatnunk, hogy hogyan csókolóznak egész este a szerelmespárok...Valahogy nem vagyunk rá kíváncsiak, és szerintem ők se lennének ránk...

19/l 24/f

2011. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez teljesen egyéni, nem várhatod el a barátodtól, hogy becézzen társaságban, ha feszélyezi. Szerintem ez nem azt jelenti, hogy kevésbé szeret, hanem hogy vannak gátlásai, úgy gondolja, hogy bizonyos dolgok csak kettőtökre, legszűkebb baráti körötökre tartoznak, ami nem baj. Az, hogy nem cicázik veled mások előtt, szerintem némi jóérzésre is vall, de ez már egyéni vélemény. A lényeg, hogy vele beszéld meg.
2011. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!