Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párod becéz mások előtt?...

Párod becéz mások előtt? (barátok, szülők, testvérek)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy a ti párotok becéz családtagok, barátok előtt? Ad puszit az ő jelenlétükben? Vagy megölel?

Mert az én párom a szülei előtt kifejezetten nem akarja kimutatni az érzéseit. Se puszi, se ölelés, se becézés. De még barátok előtt is a kereszt nevemen szólít, ilyenkor olyan furcsán érzem magam, olyan mintha valami haverjának szólna oda. (Gyere már nyuszi helyett -> gyere már "gizi")

Írjátok meg korotokat és azt hogy pártok fiú-e vagy lány. Köszönöm és nagyon várom a válaszokat.


2011. ápr. 11. 19:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

engem is becéz mások előtt, nem is szeretem ha a nevemen szólít, nem tetszik :)

ölelés, kézfogás is szokott lenni, puszilkodni nem igen szoktunk mások előtt, csókolózni meg soha nem csókolóztunk a családunk előtt hisz az illetlen lenne


28vagyok, férjem 30, 10 éve vagyunk együtt

2011. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

engem a saját magam által kitalált becenevem szólít, de nem cicus, meg nyuszi, meg tökömtuggya :D

puszit is szokott adni, meg is ölel, ha úgy hozza a helyzet.

2011. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerencsére nagyon jó kapcsolatba vagyok a szüleivel, ő is az enyémekkel, és a szüleink is jót tudnak beszélgetni. Amikor vmelyikünknél vagyunk mindig a nappaliban beszélgetünk, és akkor egymás mellé ülünk, és átkarol. A becenevemen szólít(Márti) de amúgy mindig, mert tudja hogy nem szeretem ha nem becéz, mert a Mártát nem szeretem. Amikor beszélnük vmiről, néha kicsimnek szólít, de nem több. Max néha ad 1 puszit, és ennyi. Bár amikor nálunk vagyunk akkor még se puszi se semmi, mármint ez volt régen, most már amit említettem. Barátoknál természetesen, nem is foglalkozunk vele hogy ott vannak ők, úgy viselkedünk mintha 2esben lennénk, de azért nyilván ott vannak, de nem fogjuk vissza magunkat:) Amikor tesóm ott van, akkor nem nagyon engedek meg neki semmit, mert a tsómnak biztos rossz, hogy neki nincs pasija, nekem meg van:)


Bocs a pontatlan fogalmazásért:)


Én 15/L Ő 17/F

2011. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az én férjem is hasonló a tiédhez. Négy fal között meg pont az ellentéte. Akkor imád, ölel-csókol, mások előtt meg szinte semmi. Fura, de elfogadtam. Hiszen tudom, hogy imád. Egyébként meg az ilyen zárkózottabb emberek is, hidd el, kinyílnak egy idő után. 3 év után már mások előtt is kicsim-nek hív, ha meg nem ölel meg, akkor én megölelem. Utána úgyis megkapom az összes gyengédségét. Szóval, szerintem ne zavarjon, majd változik a helyzet.
2011. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ja bocs: 31 évesek vagyunk. 3,5 éve együtt.
2011. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Igen, becéz, engem is Nyuszónak hív, vagy néha a becenevemen, de az azt mondta, hogy neki is furcsa, azt akkor használja, ha nem egyértelmű a helyzet, vagy hülyén jönne ki mások előtt (idegenek).Ölelés is van, meg puszi is.Szülők előtt nincsen csók, azt én nem szeretném, akkor arcra puszi.Nyelves csók meg szerintem nem tartozik senkire, az privát szféra.

23L/ 32F

2011. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Párommal szülők előtt csak puszi, ölelés. Barátok, testvérek előtt csók is. Becézés meg mindig megy, kicsimnek, babámnak szólít.

5 hónapja vagyunk együtt. Ő 23/F én 18/L

2011. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Becéz barátok és rokonok előtt,idegenek előtt inkább nem,de én se őt (én is csak rokonok,ismerősök előtt).

Puszi,ölelgetés bárhol bármikor,legtöbbször az ölébe ülök (ő húz oda),és ha unatkozik az én puszilgatásommal tölti az időt (3 perc után unatkozik,tehát napi többszáz puszit kapok igy 4 év után is)

De a mai napig igényli ugyanugy hogy pl filmnézés közben a mellkasán feküdjek,vagy alváskor kiskifli-nagykifli és ölelgessük egymást


nem tudnám elviselni hogy pl rokonok előtt nem bujhatok hozzá akármikor

(szerencsére jó az otthonról hozott példa neki,a szülei 30 év házasság után is olyan szerelmesnek tűnnek hogy a tizenéves tinik megirigyelhetik)

23/N 26/F

2011. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem becéz, de én sem őt. Az utcán, idegenek előtt simán megcsókolom, átölelem stb., de a szüleim és a családom előtt nem. Valószínűleg azért is van ez nálunk, mert mindkettőnknél elég későn jött össze az első komoly kapcsolat és nem szoktuk meg, hogy fiúkat/lányokat viszünk haza 15 éves korunktól kezdve.

Ráadásul a szüleimmel nem felhőtlen a viszonyom, nem sokat tudnak a magánéletemről, így főleg feszélyez, ha előttük "kell" csókolózni, vagy becézni a barátomat.

Ettől függetlenül nagyon szeretjük egymást, nem arról van szó, hogy szégyelljük a másikat.


29N 31F

2011. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
igen...becéz, ölel, csókol... család és barátok előtt is... rosszul esne, ha nem így tenne... 26/nő 28/F
2011. ápr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!