Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti elhagynátok...

Mit tegyek? Ti elhagynátok valakit ezért?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó,hogy már 2éve együtt vagyok a barátommal,de nem hoztam haza őt bemutatni.

Ennek oka,hogy apám alkoholista,meg pszichésen beteg(pszichiátrián kezelt),kiszámithatatlan,inkább le se irom miket csinál néha.Csomószor megy itthon a durva balhé,ordibálás,sose tudni mikor jön rá.

A barátom szerencsére nem messze lakik tőlünk(ő is a családjával),szép, nagy házba,imádnivaló családdal,imádok náluk lenni,ő viszont ki van akadva,miért nem hozom haza.

Hiába mondtam el miért nem szeretném,azt mondja őt nem zavarná.De én tudom,hogy rettentően szégyelném magam,és egyfolytában attól rettegnék mikor kezdődik itthon egy balhé.Egyszer már majdnem otthagyott emiatt,merthogy én nem bizok benne,meg az összes ismerősének elmondja milyen durva,hogy én nem hozom haza,már tökre kellemetlenül érzem magam,de nem tudok mit csináljak,nekem is rossz,de az még rosszabb lenne ha haza kénne hoznom.=(

Ti mit tennétek?Elhagynátok ilyenért azt akit szerettek?


2011. ápr. 7. 14:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Pedig egyszer hazavihetnéd, ha már így erősködik, már csak bizonyításul is.
2011. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!