Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti elhagynátok...

Mit tegyek? Ti elhagynátok valakit ezért?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó,hogy már 2éve együtt vagyok a barátommal,de nem hoztam haza őt bemutatni.

Ennek oka,hogy apám alkoholista,meg pszichésen beteg(pszichiátrián kezelt),kiszámithatatlan,inkább le se irom miket csinál néha.Csomószor megy itthon a durva balhé,ordibálás,sose tudni mikor jön rá.

A barátom szerencsére nem messze lakik tőlünk(ő is a családjával),szép, nagy házba,imádnivaló családdal,imádok náluk lenni,ő viszont ki van akadva,miért nem hozom haza.

Hiába mondtam el miért nem szeretném,azt mondja őt nem zavarná.De én tudom,hogy rettentően szégyelném magam,és egyfolytában attól rettegnék mikor kezdődik itthon egy balhé.Egyszer már majdnem otthagyott emiatt,merthogy én nem bizok benne,meg az összes ismerősének elmondja milyen durva,hogy én nem hozom haza,már tökre kellemetlenül érzem magam,de nem tudok mit csináljak,nekem is rossz,de az még rosszabb lenne ha haza kénne hoznom.=(

Ti mit tennétek?Elhagynátok ilyenért azt akit szerettek?


2011. ápr. 7. 14:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

2 éve vagytok együtt. Vidd haza nyugodtan.MOndd meg, hogy nem szeretnél rendszert csinálni belőle, nézze meg maga, ha nem hisz neked.

De elhagyni? ezért? ne bolondozz

2011. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

ha ő elfogadta, hogy apukád milyen akkor nem látom miért ne vihetnéd haza, vidd haza egyszer, lehet apukád még tartóztatná is magát, sose lehet tudni, párszor hazaviszed, s majd ő elmondja ha többet nem akar menni hozzátok


másfelőlről, nem te kell szégyelld magad, hanem apukád, úgyhogy vidd haza nyugodtan, ezért semmiképp ne szakíts vele

2011. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Vidd haza egyszer és nem akar többet hozzátok menni.Én ugyanebben a helyzetben vagyok,kizárólag a páromnál vagyunk, a szülei családtagként kezelnek, én is nagyon szeretem őket az én szüleim pedig...

Ne szégyelld az apád nem te tehetsz róla hogy ő ilyen, a barátod meg nem fog tovább erősködni.

2011. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan vidd haza! Nincs szégyellnivalód!! Nem a te hibád, hogy ilyen az apukád! Bízz meg a barátodban, ha ő azt mondja, hogy nem zavarná a dolog. Hidd el, nem lesz baj!! Egyébként, nem hagynám el emiatt azt akit szeretek, de engem is zavarna!!
2011. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Haza kell vinned őt... tényleg azt érezheti, hogy nem számítasz neki annyit, mert magából indul ki. Egyébként se kerülheted el ezt a végtelenségig!
2011. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ő akart engem otthagyni érte...
2011. ápr. 7. 14:16
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vidd haza. Főleg, hogy elmondtad neki, mire számíthat. Van némi fogalmam róla, hogy milyen rettegni a következő pillanattól, hogy mi lesz. de úgy gondolom, ezzel a lépéssel tudsz teljesen őszintén "állni" a párod előtt!
2011. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem te vagy a lány?Te rendszerint jársz a barárodékhoz már 2 éve és te még egyszer sem vitted haza bemutatni a barátod?Most akkor ki udvarol kinek????Hosszabb távon én is furcsállnám, hisz bármennyire szégyelled, mégiscsak a szüleid és nem tagadhatod le őket!!És 2 év az már egy hosszabb távú kapcsolat.Naon furi.És ha idegbeteg apád????Majdcsak megembereli magát egy kis időre, amíg embernek akarja mutatni magát a barátod előtt.
2011. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az én apukám is ilyen. Én 8 éve vagyok együtt a párommal, és eleinte én sem szerettem volna, ha eljön hozzánk. Meséltem neki a családomról, apukám alkoholizmusáról, a viselkedéséről, de őt nem érdekelték ezek a dolgok, mert azt mondta engem szeret, nem apámat, és nem nekem kell szégyenkeznem miatta. Hát eljött hozzánk, megismerte a szüleimet, és azóta látta már apukám néhány kirohanását is, részegen való ordibálását stb. Én sokszor elszégyelltem magam emiatt, de a párom mindig megnyugtatott. Sajnos a családunkat, szüleinket nem választhatjuk meg. Ne érezd magad rosszul apukád miatt, nyugodtan vidd haza a barátodat. 2 éve veled van, biztos nem apukád miatt fog veled szakítani, te arról nem tehetsz, hogy ő olyan, amilyen. De az joggal esik rosszul a barátodnak, hogy még ennyi idő után sem ismeri a családodat.

25/L

2011. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el a sajat csaladodat olyannak, amilyen, mivel ezek a szuleid es nem a TE hibad az, hogy ilyen korulmenyek kozott elnek, tehat ez nem szegyen a szamodra.

A Baratodnak igaza van, hiszen Teged elfogadott, tehat joga van ahhoz, hogy megismerje a csaladodat!

2011. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!