Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog ha...

Szerintetek normális dolog ha a nő eltartatja magát a férfival?

Figyelt kérdés
És a férfitól kap "zsebpénzt"? Te el tudnád ezt viselni? Sok ilyen eset van manapság még? (nem arra gondolok amikor a nő állást keres és addig a férje fizetéséből élnek)
2011. ápr. 3. 16:14
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
60%
még mindig nem értem, hogy miért pontozták le azokat, és most már engem is, akik rámutattak arra, hogy a házasságban a bevételek közösek. Magyarázzátok meg már!
2011. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
60%

És engem vajon miért pontoznak le azért, mert úgy gondolom, hogy mindenki úgy éle ahogy neki jól esik, ahogyan boldog.

Gondolom olyan pontoz le ezért, akit zavar, hogy mások nem úgy élnek, ahogy ő akarja. Hát érdekes.

2011. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
30%

"Ja és nem félek, hogy lelép a férjem másik nővel :-D Ez megeshet akkor is ha napi 8 órában dolgozom."


Megeshet,de tényleg nem mindegy,hogy úgy hagynak el,hogy ezzel gyakorlatilag életképtelenné válsz vagy pedig úgy,hogy nélküle is boldogulsz.Te sem és én sem esnénk kétségbe,ha ez történne,mert van mihez nyúlni és van miből gazdálkodni (végzettség,tapasztalat,szakértelem),de azoknak tényleg nehéz,akiknek most biztosítják az anyagi hátteret úgy,hogy ők,saját maguknak nem tudják megtenni.

2011. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
49%
Kedves utolsó! Miért ne tdnám én is megtenni? Nem erről van szó, hogy nem TUDNÁM megtenni. Én nem indulok rosszabb helyzetből, ha elhagyna MOST a férjem, mintha akkor hagyna el, amikor munkahelyem is van. A diplomáim, munkatapasztalatom ugyanúgy megvan, a 2 gyerek ugyanúgy fix, a családom ugyanúgy segítene, a szívem ugyanúgy megszakadna...nekem nincs különbség. Jó, mondjuk nekem nem olyan a szakmám, hogy különösebben földhöz vágna, ha munkahelyet is kellene keresnem hozzá.
2011. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
75%

Ja bocs, újraolvasva, nem nekem szántad :-)

Igen, úgy tényleg lehet rizikós, ha nincs semmilyen háttered, se végzettség, se család, se anyagiak, se bátorság....

2011. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
83%
Én biztos nem bírnám ki (utálok másoktól függeni, szeretek magam megdolgozni a cuccaimért), de annyiféle személyiségtípus él a földön... abban az esetben én nem ítélem el a helyzetet, ha a nő pl. azért dolgozik otthon eleget (gyereket nevel, házimunkát végez)...
2011. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!