Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog ha...

Szerintetek normális dolog ha a nő eltartatja magát a férfival?

Figyelt kérdés
És a férfitól kap "zsebpénzt"? Te el tudnád ezt viselni? Sok ilyen eset van manapság még? (nem arra gondolok amikor a nő állást keres és addig a férje fizetéséből élnek)
2011. ápr. 3. 16:14
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Na ugy latom a kommentem inspiralt, hogy feltedd ezt a kerdest. :)
2011. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
80%
igen, barátom nője mindig kért tőle pénzt arra, hogy szolizzon, kozmetikushoz menjen, manikűröshöz, ruhát vegyen, stb, merthogy neki az a lényeg, hogy jól nézzen ki
2011. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
64%
Elso vagyok: amugy hozzateszem, hogy NEM, NEM NORMALIS.
2011. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
67%
Ha közben háztartást vezet és gyereket nevel, akkor igen.
2011. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
74%
Ha a nő közben otthon hasznos munkát végez, a férjnek meg semmi dolga nincs, csak munkába menni, és keresni a pénzt, és az ő keresetéből ketten meg is tudnak élni, akkor teljesen normális.
2011. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
52%

én nem szerettem, két évig viseltem, utána ott hagytam.. engem a pénz nem boldogit, ő meg nem fogta fel..


ennyi

2011. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
94%

Embere válogatja. Van, akinek ez természetes, van, akinek meg nem.

Sok férfi azt szereti, ha mindenben tőle függ a barátnője, vagy a felesége.

2011. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%
Egyre több ilyen van. De a forgatókönyv mindig ugyan az. 4-6-8-10-X év múlva megy a levesbe, mert jön helyette egy fiatalabb. Akkor meg néznek, hogy hoppá.
2011. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Sokan megoldják a munka mellett a gyereknevelést + a háztartás vezetését is szerintem. Én biztos nem bírnám otthon sokáig az fix.
2011. ápr. 3. 16:20
 10/46 napietus ***** válasza:
86%

nálunk úgy van, hogy a fizum a zsebpénz (pedig nem kevés, de ha még rezsire is költenék belőle, akkor egy csomó mindenre nem maradna) :) nekem a háztartási kiadásokra hál'Istennek sosem volt gondom. otthon apum rendezte ezeket a dolgokat, mióta férjnél vagyok, a férjem. igazából el tudna tartani, de én nagyon unatkoznék itthon, meg neki is az a véleménye, hogy ne essek ki a szakmámból, és ne forduljon elő az a kellemetlen helyzet, hogy még fagyira is tőle kelljen pénzt kérnem.


szóval vannak, akiknek így jó, nem kell ebbe beleszólni. amíg mindkét félnek megfelel, addig bármilyen felállás "normális".

2011. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!