Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted a szülőknek köteless...

Szerinted a szülőknek kötelessége boldogan támogatni az eltartott lányát, ha az kijelenti, gyereket vár, akit meg akar szülni?

Figyelt kérdés

Mindezt persze a szülők pénzén, szülők lakásában, számítva arra hogy minden adandó alkalommal (iskola, szórakozás) lepasszolhatja a gyerekét nekik?

Ez nem egy olyan döntés lenne, amit MINDEN résztvevő félnek akarnia kellene?


2011. márc. 28. 15:21
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

12:24-es, semmi gond:)

Én nem azt mondtam, hogy ki kell dobni a gyereket, hanem azt, hogy ha a lány nem tudja eltartani a kicsit, akkor a szüleivel közösen kell dönteni arról, fel tudják-e nevelni.

Aki elég érettnek érzi magát az anyasághoz, annak bizonyára nem okoz gondot igazat mondani és kiállni az érvei mellett.

2011. márc. 31. 13:38
 32/33 anonim ***** válasza:
71%

12.24-es

"Én nem értem mi az,hogy eltartott gyermek jó hogy már lassan a szülők listát fognak irni......"

-Mond te tudod mekkora marhaságokat irsz?Nem mi?Mi az,hogy "jó hogy már lassan litát..."Te neked van fogalmad mibe kerül egy gyerek felnevelése?Nem hiszem,hogy bármiféle tapaszalattal rendelkeznél ebben a témában.Szóval ha valamihez nem értesz ne kommentelj.

"fél napra nem lehet olyan megerőltető vigyázni a gyerekre"

-Szerinted a szülőnek ez a kötelessége?Mert a lánya úgy döntött,hogy lányanyaként éppen szülni óhajt?Hát nem a kötelessége.

"biztos kapna valami kis pénzt gyes-t,abból besegitene"

-Persze,ez igy működik.Kapunk egy kis méltányossági gyest ami nincs 30.000Ft(!!)és abból másod magunkal rátelepedünk a szülő nyakára.Kapjuk még a családit,amiből még a pelenka sem jön ki.Igy van igazad van,a többit teremtsék elő a szülők!!!Menjenek el szenet lapátolni,vagy anyú menjen mosogatni éjszakára,hogy nagymama lehessen akarata ellenére.Ne viccelj már a hülye ötleteiddel.

2011. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltál, 18:29-es!
2011. márc. 31. 19:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!