Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kell vasalni, nekem...

Kinek kell vasalni, nekem vagy a barátomnak?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze a barátommal. Ő 27 én 21. Én magamnak semmit nem vasalok, neki muszáj, mert ingben jár dolgozni. Mondtam, hogy vasalja ki ő az ingeit mert ő fogja felvenni, ő azt mondja vasaljam ki én. Anyám és nagymamám szerint is nekem kéne kivasalnom és nem értem miért.
2011. márc. 27. 16:21
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem kell sajnálni én szívesen csinálom, ettől függetlenül megosztjuk a dolgokat és már csak ezért sem akadok ki, ha azt mondja, hogy vasald már ezt ki.


Ha úgy is mindent csak én csinálnék, egy ing már tök mindegy, nem veri ki a biztosítékot, ha meg megosztjuk, akkor végképp nem fogok sírógörcsöt kapni a kihasználtságtól, hogy egy szaros inget most én fogok kivasalni.


Főleg, ha a nyomorult dolgozik, én meg egyetemre járok, ahol magamnak állítottam össze az órarended, és ha úgy döntök, hogy egész héten alszok és nem megyek be, akkor sem fog keresni senki.

2011. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

", és ha úgy döntök, hogy egész héten alszok és nem megyek be, akkor sem fog keresni senki."


Akkor jó sz@r egyetemet sikerült kifognod, gratulálok... Nálunk kapásból nem mehetnél vizsgára! akkor még jó hogy vasalsz, gondolom csak lobogtatás céljából választottad ezt az egyetemet!

2011. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!