Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kell vasalni, nekem...

Kinek kell vasalni, nekem vagy a barátomnak?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze a barátommal. Ő 27 én 21. Én magamnak semmit nem vasalok, neki muszáj, mert ingben jár dolgozni. Mondtam, hogy vasalja ki ő az ingeit mert ő fogja felvenni, ő azt mondja vasaljam ki én. Anyám és nagymamám szerint is nekem kéne kivasalnom és nem értem miért.
2011. márc. 27. 16:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
28%
Hát, én kivasalnám. Hivatalos szabály nincs rá,de nekem jó érzés, ha női szerepet töltök be, úgy érzem gondoskodom a családomról. Nem arról van szó, hogy mindig mindent csak te csinálj, de szerintem a vasalás semmiképp sem férfinek való, kb. mintha a nővel akarnák kivágatni a fát.
2011. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
22%

mert te vagy a nő és a vasalás tipikus női dolog.

hogyhogy nem vasalsz semmit?

ágynemű,pólók,farmer?semmit?

2011. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
70%
Hát így, hogy magadnak nem vasalsz, ő meg 27 éves, igazán kivasalhatná magának. Eddig ki vasalt rá? Más dolog, ha esetleg felajánlod neki, na de utasítani rá ...
2011. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem, a mindenki magának vasal, és néha-néha kisebb szívességet tesztek a másiknak, akkor az teljesen rendben van. Mért Neked kéne helyette is dolgoznod? vagy oké kivasalod az ingeit, de akkor ő addig rendbe teszi a konyhát...Ma már meg lehet osztani ezeket a házimunkákat, a nők ugyanúgy tanulnak, dolgoznak. Nagyid idejében másképp volt ez, ezért mondja ez valószínűleg( Anyud meg az példájukat látta). Beszéld meg a barátoddal, hogy Te at nevezed közös életnek, ahol a házimunkák, egyebek elvégzése is közös (és semmiképp ne vegye természetesnek, h helyette dolgoznak!)
2011. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
15%

Mert vannak kompromisszumok a kapcsolatban,mert vannak íratlan szabályok a kapcsolatban,mert te vagy a nő.A férfi elvégzi a férfias melókat,a nő a nőies melókat..A vasalás női meló lenne..

Ha két ember szereti egymást akkor ilyen vita nincs,hogy ki vasaljon..Én kivasalok,a férfi cserélje ki az izzókat,állítsa be a TV.csatornát,szerelje meg az elromlott dolgokat..Miért gond neked hogy ki kell vasalnod 1-2 inget??

2011. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
80%

Naaa... ezt a marhaságot.. miért kellene neked kivasalni az ő ingét? Az más, ha egyébként vasalsz, és a többi ruha között ott az övé is, de így...


Az én párom simán előveszi a vasalót, nem harapja meg a férfiakat sem...

2011. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 Tinker Bell ***** válasza:
25%

Neked kellene vasalnod! És mi az hogy nem vasalsz semmit?


Főzni is főzzön magának, meg mosson is magára?


Ez egy háztartásban nem így megy!

2011. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Sosem vasalok én sem. Nem azért, mert lusta vagyok, csak mert szinte mindent sikerül úgy kiteríteni, hogy azt aztán ne kelljen vasalni..

Volt egy pasim, akinek viszont munkájából adódóan kellett vasalni az ingeit. Sokszor én vasaltam ki neki magamtól, de mivel ő is hozzászokott előzőleg, így ha épp nem tettem meg, szó nélkül kivasalta magának.

Ebből szerintem nem szabadna ekkora ügyet csinálni. Ha van időd az egyéb házimunka mellett, akkor kivasalod, ha nem, akkor max szólsz neki, hogy tudjon róla, és csinálja meg ő...

2011. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem abba nem hal bele ha ő vasalja ki a saját ingjeit.


Eddig ki vasalta neki? Csak nem saját maga? Akkor kije is vagy valójában: a barátnője vagy a bejárónője???

2011. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
19%
2011. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!