Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van belőle!...

Annyira elegem van belőle! Idegesít?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt,1 éve ismerjük egymást. Nagy focista,keveset találkozunk emiatt. Kb. 3 hete olyanokat mond hogy a hajam égnek áll. Pl. Beteg vagyok 3 hete,majdnem kórházba kerültem erre ő átakar jönni hozzám. Mondtam neki hogy most senkivel nem találkozok mert 1.fertőző vagyok 2.sok a pótolni valóm 3.nem akarok senkitől semmilyen betegséget még pluszba elkapni. Ezt nem értette meg és erőszakoskodott.

Még most is antibiotikumot szedek a betegségemre,de ő át akar jönni+pofátlanul mondja hogy neki másnap meccse lesz nem messze tőlünk,és hogy neki az kényelmesebb lenne,magyarul kijelentette hogy ő itt is alszik.


Ha meg megvan beszélve egy időpont hogy mikor,hol tali, 3 napon keresztül írja hogy "akkor mi lesz?" "na akkor hogy lesz?" stb. Kicsit idegesítő már.

Vagy akár hányszor mondom neki,hogy bocsi most nem tudsz átjönni,erőszakoskodik,értetlenkedik! Volt hogy átjött és letette magát a fotelbe. Nem csinált semmit,én készítettem vacsorát (tesóimnak is,mert én vigyázok rájuk 2 naponta),tehát még foglalkoznom is kellett velük. De ő csak lustul,ül,és nem csinál semmit akárhogy kérem(vagy nagy nehezen megmozdul 10 perc könyörgés után)


Van itt olyan akinek szintén ilyen a barátja? Mit mondjak neki? Mit csináljak ? Kicsit idegesítő már a viselkedése...


2011. márc. 26. 09:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10:36-os valahol meg kell húzni azt a bizonyos határt...


Ha neked ez belefér az téged jellemez, bár az nem azt jelenti hogy a többieknek is be kell ennyivel érniük...nem tudom, hogy örülnél e olyan pasinak akinek mindig csak a saját önös érdeke a fontos: pl fenti történetben az hogy át AKART menni, holott a csajszi azt mondta hogy ne (és kellőképpen meg is indokolta) de ennek ellenére az legyen amit ő akar, a másik fejére meg c@rik rá. Volt nekem is ilyen pasim pont az érettségi készülődésemet cseszte szét...de lapát lett a vége.. Kettő: az ott alvást nagyon nem így kellett volna lerendeznie, megkérdezhette volna, nem pedig kijelentőmódban közli. Három: 2 hónapos járás az szerintem édes kevés az ott alvásos sztorihoz (gondolom a kérdező 17-19 között van) Négy: szerintem nem leszek egyedül, amikor azt mondom, hogy ha meg vagyok fázva, vagy elkezd fájni a torkom akkor nem dugom le a nyelvemet a másik torkán, mert ezzel csak azt érem el hogy ő is megfertőződik (és ha a másik fontosabb mint én magam és még szeretem is akkor nem fertőzöm meg és visszafogom abbéli kényszeremet hogy csókolózzak vele) és adogatjuk egymásnak mint a pinpong-lasztit...


Szóval ízlések és pofonok...

2011. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!