Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van belőle!...

Annyira elegem van belőle! Idegesít?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt,1 éve ismerjük egymást. Nagy focista,keveset találkozunk emiatt. Kb. 3 hete olyanokat mond hogy a hajam égnek áll. Pl. Beteg vagyok 3 hete,majdnem kórházba kerültem erre ő átakar jönni hozzám. Mondtam neki hogy most senkivel nem találkozok mert 1.fertőző vagyok 2.sok a pótolni valóm 3.nem akarok senkitől semmilyen betegséget még pluszba elkapni. Ezt nem értette meg és erőszakoskodott.

Még most is antibiotikumot szedek a betegségemre,de ő át akar jönni+pofátlanul mondja hogy neki másnap meccse lesz nem messze tőlünk,és hogy neki az kényelmesebb lenne,magyarul kijelentette hogy ő itt is alszik.


Ha meg megvan beszélve egy időpont hogy mikor,hol tali, 3 napon keresztül írja hogy "akkor mi lesz?" "na akkor hogy lesz?" stb. Kicsit idegesítő már.

Vagy akár hányszor mondom neki,hogy bocsi most nem tudsz átjönni,erőszakoskodik,értetlenkedik! Volt hogy átjött és letette magát a fotelbe. Nem csinált semmit,én készítettem vacsorát (tesóimnak is,mert én vigyázok rájuk 2 naponta),tehát még foglalkoznom is kellett velük. De ő csak lustul,ül,és nem csinál semmit akárhogy kérem(vagy nagy nehezen megmozdul 10 perc könyörgés után)


Van itt olyan akinek szintén ilyen a barátja? Mit mondjak neki? Mit csináljak ? Kicsit idegesítő már a viselkedése...


2011. márc. 26. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

rövid válasz:

lapát, keress mást.


(sajnálom elcseszted, rosszul választottál. Ha egyszer azt mondod neki hogy nem tudsz átjönni, akkor onnantól kezdve nem kellett volna megváltoztatni a véleményedet hiába is erőszakoskodik. le kellett volna tenni a telefont és kész. Szerintem a pasas ezt a mintát látta otthon, amin nem igazán akar változtatni. Amúgy én direkt nem engedném meg hogy ott aludjon mert neki másnap meccse lesz (hasonló sztorim nekem is volt) ... mi ez kapcsolat, vagy panzió???)

2011. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de szerintem ha valaki egy mindössze 2 hónapos kapcsolatban így viselkedik akkor azt már régen lapátra kellett volna tenni.

Több éves kapcsolatban sem elfogadható az ilyesmi, de ez már tényleg túl megy minden határon.

2011. márc. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
vagy szólj be neki: vagy megemeled a s_egged most azonnal, vagy húzz haza! (persze nem kérlelve hanem ráordibálva közvetlen közelről...lehet hogy csak ebből ért)
2011. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A fociban van olyan, hogy csere. Cseréld le. (egy értelmesebb fiúra). Ha már két hónap alatt látszik, hogy nem illetek össze, akkor nincs mire várnod. Kivéve, ha évekig akarsz idegeskedni.
2011. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak egy kényelmes szállodának néz!

Amikor én is versenyszerűen sportoltam és mentünk más városba játszani, hát azok a szállók nem igazán kényelmesek. Egy szobában voltunk 5-en, 6-an, mindenki mást akart csinálni (aludni, vagy bulizni) pihenésre nemigazán alkalmas az ilyen. Persze, hogy sokkal kényelmesebb neki a te lakásod!!!


Én is szakítanék az ilyennel, és fel sem venném a telefont, ha hív! Kész, vége! Találsz te még olyat magadnak, aki majd azért akar elmenni hozzád, hogy segítsen, ápoljon, és könnyebbé tegye az életeted.!

2011. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Most még rózsaszín ködben kéne látnod mindent a friss lángolástól,ehelyett idegesít?! Akkor nem kérdés,h mit csinálj!Küld el,és mond neki,h többet ne jöjjön,mert nem vagy kíváncsi rá!Ne hogy már 2 hónap járás után így viselkedjen!Ez egy tahó,ne aggódj,találsz sokkal jobbat,értelmesebbet,olyat,aki hozzád való.

Mielőbbi gyógyulást!

2011. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"mi ez kapcsolat, vagy panzió???" ez nagyon tetszett!:)


Hát igen,rosszul választottam. Szerintem bunkó dolog volt ez tőle,és még utána írja hogy "bocsánat,nem akartalak megbántani"? Már késő. Ez nem az első ilyen húzása. Anyummal is tartja a kapcsolatot így sokszor beszélgetnek,ezt a meccses dolgot már nála is elsütötte. HA ezek után nem veszi észre magát,azért az elég gáz.

Azt mondja azért ilyen velem mert 1 hete taliztunk és hiányzok neki. Nála a törődés azt jelenti hogy az agyamra megy,de mellette hozza a virágokat,csokikat,elvisz moziba. Ezzel akar megfogni. Még nem tudom mi lesz,de most látni sem akarom.

2011. márc. 26. 10:17
 8/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.


Igen,volt hogy 1 évig jártam egy fiúval,először talán a 10.hónapban kezdett el furcsán viselkedni,de nem 2 hónap után! Ha már ilyen korán bunkó,mi lesz később?! Meg elvileg ő csak jót akar nekem. Vicces...


Köszi,próbálok!:)

2011. márc. 26. 10:19
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem pedig te vagy teljesen rugalmatlan, már meg ne haragudj!

Szerintem nem is érdekelné őt, ha elkapná, sokkal jobb lenne veled lennie, mint ettől parázni.

Meg ezek szerint nem is számíthat rád, hogy esetleg ott aludjon, ha már szüksége lenne rá. Ha meg rád sem sz×rna, akkor meg azt írnád ki, h "jaj, nem is keres, mikor beteg vagyok, ...".

Mondom ezt úgy, hogy lány vagyok és sokat csalódott. Ne akarj tökéletes pasit, mert nem létezik. Van amelyik isgenis a közelében van, de ne várd, hogy minden pici dolog is klappoljon!


Ha meg nem tudod elfogadni a hibáit, nézz más után, ne ide irogass! (a rózsaszín ködnek még rég tartania kellene)

23L

2011. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Piros lapot neki aztán csere!



Off:

"Szerintem nem is érdekelné őt, ha elkapná, sokkal jobb lenne veled lennie, mint ettől parázni"

szerintm viszont a kérdező nem akar megint kórházba vonulni mert a szerelem nevében begyüjt még pár nyavaját.


"Tökéletes pasi nincs"

De lehet a kérdezőhöz sokkal jobban illőt találni is ha esélyt ad rá. Selejtel meg nem kell beérni.

2011. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!