Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hete van a jobb combomon...

1 hete van a jobb combomon egy csomószerűség, olyan mint egy nagy pattanás, de semmi nem jön belőle, nagyon kemény. Nem fáj, nem viszket, csak idegesít. Bízhatok benne hogy elmúlik, vagy tényleg menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ez valószínűleg egy zsírcsomó, ami magától nem valószínű, hogy el fog múlni, viszont a bőrgyógyász kb egy negyed órás műtéttel el tudja távolítani.
2008. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia!Valószínű hogy zsírcsomó és az is tuti, hogy nem fog elmúlni. Nekem a lapockám alatt volt egy 5*5cm-es és egy 1*1cm-es. Van akinek nem nő, hanem a mérete állandó, de van olyan is akinek akár 10 cm-re is megnő. Menj el a legközelebbi sebészetre és ott egy ambuláns műtéttel kiszedik. Ez annyit jelent, hogy elérzéstelenítik az adott területet, egy apró vágást ejtenek és kiszedik a zsírcsomót, majd összeöltik a vágást. Nem fogsz semmit se érezni.Mindenképp menjél el orvoshoz, főleg ha azt tapasztalod hogy nőtt a csomó.
2008. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Elmegyek orvoshoz!:-)

2008. dec. 5. 03:34
 4/5 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül.

de én is tegnap fedeztem fel egy ilyet a jobb combomon.

jól gondolom, hogy a combod belső felén van?

mert akkor az is lehet, hogy csak az ér kidudorodik.

2008. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem belül van,hanem kívül.Nekem is a jobb combomon.de tuti,hogy nem ér,hanem egy csomó.Orvoshoz hétfőn megyek.
2008. dec. 5. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!