Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem a gyerekeket, ez...

Nem szeretem a gyerekeket, ez változhat majd?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. Sosem szerettem a gyerekeket, nincs tesóm se, egyszerűen nem vagyok hozzájuk szokva. Idegesítenek, nem tartom őket aranyosnak, csak mondjuk mikor már 3-4 évesek, a babák taszítanak. Nem vagyok hülye, meg beképzelt, meg olyan, aki csak magával foglalkozik, de a kisgyerekeket egyszerűen nem szeretem. Ha a buszon mögöttem ordít vagy hangoskodik egy gyerek, nem tudom elviselni. Van barátom, ő mondjuk elvan a gyerekekkel, meg szerintem szereti is őket. Elég régóta vagyunk együtt, egyszer biztos akar majd és akkor én mit tegyek, ha nem alakul ki bennem a gyerekvállalás iránti vágy? Mi ketten éldegélünk, van egy kutyánk, meg egy macskánk, róluk mindig rendesen gondoskodom, meg imádom őket, szóval nem vagyok egy elvetemült, érzéketlen alak. Nagyon érzékeny vagyok, szeretem a természet csodáit, az élőlényeket, de valahogy egy babát nem tartok aranyosnak, nem értem, hogy miért nevezik őket csodáknak, mitől olyan gondtalan velük az élet stb. Pl. van egy rossz élményem, a legjobb barátnőmnek lettek kistesói 15 éves korunkban és láttam, hogy mennyire nem szereti őket, mert mindenki el volt tőlük ájulva, pedig nem is voltak aranyosak, nagyon hisztis gyerekek is lettek és a barátnőm a mai napig nem szereti őket, nincs velük jó kapcsolatban. De mondjuk ha meglátok egy szép kis barna hajú, nagy szemű, barnás bőrű kislányt vagy kisfiút (az ilyen kisgyerekeket tartom a legaranyosabbnak), akkor csodálom őket, hogy milyen édesek, nekem is remélem, hogy ilyen gyerekem lesz egyszer. Szóval szerintetek változni fog majd ez? Még egy jó ideig biztos nem lesz gyerekünk, de majd azért egyszer eljön ennek is az ideje. Azonban sosem voltam oda értük.
2011. márc. 19. 20:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Nővérem mai napig utálja mások gyerekeit, csak a sajátjait bírja elviselni. :D Érdekes személyiség, de a két kislányáért bármit megtenne, 30 évesen szült először. De mondom, más gyerekét még most sem viseli el. :) Szóval szerintem változhat a dolog, persze.
2011. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

szia sorstárs! :)

29n

2011. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Irtad,hogy milyen gyereket szeretnél, szóval fog változni. Mivel gondolkozol ezel biztosan. A saját gyereked ugyse fog zavarni vagy idegesíteni. Amugy én se vagyok nagy gyerekpárti, hiszem hogy nme minden gyerek aranyos-de nekem soha eszembe se jut hogy lesz gyerekem. Vagyis Te már előrébb jársz
2011. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi más gyereke tényleg irritáló lehet. Én sem csípem őket, de én garantáltan nem úgy fogom nevelni, hogy ilyen ordítós hisztis kis áhh :D Szóval a saját kisfiamat imádni fogom, de más gyereke hagyjon békén, kiráz a hideg.
2011. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A tesóm is így volt vele,nem szerette a gyerekeket. Aztán 25 évesen lett neki egy csodaszép kisfia,és azóta odavan értük. :) A sajátját meg egyszerűen nem bírja nem szeretni,szóval persze,változhat. :) Én meg a babákért vagyok oda,az iylen 3-4 év körüli gyerekektől kapok frászt,mert csipkednek,rugdosnak,és szerintem ilyen korban nem aranyosak. De ez csak az én véleményem. Olyan mint a kismacska. Amikor megszületik aranyos,aztán pár hetesen meg nem tetszik,és mikor felnőtt,akkor már aranyos.

23L

2011. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Biztosan változik. A legfőbb ok, szerintem, hogy nem vagy hozzájuk szokva, nem tudsz velük mit kezdeni.


Amúgy nekem vannak gyerekeim, imádom őket. a hisztitől viszont én is a falra mászok. (a sajátoméitól is.!)


Az is taszít, ha valakit agyon ajnároznak. Értsd: ha kritika nélkül minden engedélyezett.


Ettől még lehetsz jó anya.

2011. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ilyen*
2011. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy jártam, hogy 23 éves koromban jött a pasi, aki azonnal kiváltotta belőlem azt az érzést, hogy "az ő gyerekeit akarom megszülni". Szerelem, nagybetűvel. Pedig előtte engem is ki lehetett űzni a világból egy kisgyerekkel.
2011. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fog ez még változni. Nekem van gyerekem, de a mai napig sem tudok minden babát ugyanúgy szeretni. Még az is lehet, hogy a gyerekeknek csak a hisztije irritál (ami valljuk be, mindenkit), csak Te úgy érzed, ők idegesítenek. Írtad, hogy szeretsz egyfajta típust, ez már jót jelenthet.
2011. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
uez van velem is, csak 16 évesen... egyszerűen... huh, idegesít már a jelenlétük is,
2011. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!