Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket milyen ember vonz jobban?

Titeket milyen ember vonz jobban?

Figyelt kérdés
Aki azt hiszi, csak mert jól néz ki, beszólhat és lenézhet bárkit, vagy aki nem olyan szép, de sokkal jobban törődik másokkal, mint saját magával?
2011. márc. 19. 19:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Kapásból a másodikat mondanám, viszont ez azért van, hogy csalós. Mikor megismertem a páromat, többen is az első kategóriába sorolták (már akik csak felszínesen ismerték) és én is kicsit beképzeltnek, nagyszájúnak gondoltam.

Aztán, mikor megismertem, kiderült, hogy ez csak a látszat a világ felé és valójában a második típus. Legalábbis ha rólam van szó.

2011. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál ahhoz, ha a jellemzésedet 2 tulajdonsággal elintézné valaki?
2011. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
ha írnék egy 50soros jellemzést, elolvasná bárki is?
2011. márc. 19. 20:08
 14/18 anonim ***** válasza:
A kettő közül egyik sem!!!
2011. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%

Én az elsőt preferálom. Imádom az ilyeneket, mert velük lehet veszekedni, van saját véleményük, ami mellett kiállnak és még sorolhatnám. Amúgy pedig az ilyen emberekre is lehet számítani, csak a szeretetét nehezebb kiérdemelni tehát még egy szimpatikus vonás.

Viszont én nem ismerek ilyet... Bár olyat se aki sokkal jobban törődik másokkal, mint saját magával.

2011. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"ma 20:08"


Nem sokan olvasnák el, az biztos, de aki elolvasná, az számodra is hasznosabb választ tudna adni.

2011. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
az első típusba tartozó embereket utálom. semmire nem tartom őket.
2011. márc. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az én férjem jól néz ki és érzelmes, törődik másokkal. Szóval nem csak az a két fajta van, akit te írtál.


De ha azok közül kell választani akkor egyértelmű, hogy a 2. Bár szerencsére nem kötelező! (:

2011. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!