Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hallgat rám a párom!...

Nem hallgat rám a párom! Hogyan értessem meg vele?

Figyelt kérdés

A párom 25 éves,én pedig 21 éves lány vagyok.

Kb 60 km-re lakunk egymástól.

Ha tehetem ott vagyok náluk,hogy ne kelljen olyan sokat autózni miattam.

Nekem a problémám az édesanyjával van.Elég jó a viszonyunk,rendes nő,csak a fiát még mindig úgy kezeli mintha kisfiú lenne.A barátom meg nem szólna érte.Lehet hogy őt ezt nem zavarja meg még élvezi is.De nekem bántó sokszor,hogy ha venni akar valamit akkor kikéri az édesanyja véleményét.Vagy ha menni szeretnénk valahova abba is kikéri a véleményét.Pedig már 25 éves.Azt mondta hogy ő ott akar majd élni mindig az édesanyjával,mert könnyebb lesz nekünk.Egy 800 lelkes faluban élnek ahol munkalehetőség nincs,a legközelebbi város is 40 km.Hiába mondom neki,hogy mivel ő rendőr,így máshol is tudna dolgozni,és hogy menjünk majd el.De ő hajthatatlan.Én is falun élek,de ez jóval nagyobb,és itt is tudna dolgozni,itt van a nagy házunk nem kell szorongani.

Arról nem beszélve,hogy mikor még kisfiú volt akkor vettek neki a szülei egy házat(ugyanott ahol most laknak),hogy az majd az övé lesz ha nagy lesz,és az édesanyja rábeszélte hogy adja neki a húgának,mert neki jobb élete lesz vele.pedig a húga most kisbabát vár,és nem dolgozik egyikőjük sem.Mikor erről is döntenie kellett akkor sem hallgatott rám,hogy ne adja,mert egy házat nagyon nehéz kifizetni hitelből,és hogy már pedig én nem fogok az anyjával élni,de nem hallgatott rám.Szerintem ha már élnem kell 1x valakivel akkor nem anyósommal fogok hanem édesanyámékkal.Anyósom mondja mindig hogy ő tudja milyen anyóssal élni,és ő pont nem lesz olyan.Én már komolyan nem bírom.Most is már azt tervezgetni ha a párom húga elköltözik akkor a páromnak ezt meg azt kell felújítani a házon meg ilyenek.Meg hogy mi melyik szobában fogunk lakni majd ha én odaköltözöm.Meg sem kérdezett senkit sem.A párom jól tudja hogy nem akarok ott élni.

Olyan bántó nekem hogy nem kéri ki a véleményem semmiben.

Nem mennénk el soha sehova,mert fél vagy én nem tudom.Egész nap ki sem mozdulok a házból,mert még bolt is csak egy van ahol laknak.

Mit kellene tennem??

Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni,de én nem tudnám leélni az életem az anyósommal.


2011. márc. 18. 12:55
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve,hogy már nem bírom hallgatni hogy anyósomnak semmi nem jó amit más csinál,mindenben ő a legjobb,mert nekik 2 autójuk van és 2 házuk.Minden reggel veszi a joghurot kiflit rudit a páromnak,pedig tudja,hogy ott vagyok,és direkt mondom,hogy majd én csinálok neki reggelit.De ő akar a lgjobb lenni a fiának.Vettem neki tavaly egy pulcsit,és hát gondoltam hogy biztosan tetszeni fog neki.Anyósom rakja ki mindig a ruháit ha a párom megy valahova,ezt még sosem adta rá.Berakta a szekrény aljára.Nehogy már jobb legyen az amit én vettem.
2011. márc. 18. 13:00
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Fuss, menekülj az ilyen életképtelen anyucifüggő tutyimutyi alaktól meg a drága anyukájától, amerre látsz.
2011. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.:)

Szívesen azt tenném de imádom a páromat,és nem tudom elhagyni.

2011. márc. 18. 13:04
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel az anyámasszony rendőrével egy percig sem lennék együtt. Hiába szereted,látod ott fog ülni anyukája szoknyáján még 50 éves korában is. Ne tedd tönkre az életedet fiatalon.
2011. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

:(

Ha igazán szeret akkor szerintem hajlandó lesz miattam otthagyni mindent.Vagy nem??:(

2011. márc. 18. 13:07
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nemcsak az anyóssal van gond, hanem legfőképpen a pároddal. Tutyimutyi anyuci kisfia. Egy 25 éves férfinak az anyja rakja ki a ruháit? Jesszusom...

A párodnak kellene megértenie, hogy te önálló életet szeretnél vele kezdeni, kettesben. Sajnos az ilyen anyóssal élünk dologból nem sok jó szokott kisülni.

2011. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én is pont így látom.

Vagy kell a fiú, és meghajolsz az anyós akarata előtt, aki élete végéig ugráltatni fog, mindig mindennek úgy kell lennie, ahogy ő akarja, vagy mész amerre látsz!


Meg se forduljon a fejedben, hogy a fiú majd téged választ az anyja helyett, mert önállóságnak, lázadásnak a nyomát se látni.

Ha anyósjelölt ennyire nem kedvel, és ennyire nem fogad el, együtt lakva kifejezetten ellened lesz, féltékeny lesz rád a fia szeretete miatt, stb...

Csak az a kérdés, mikor mentek szét az anyós miatt, nem az, hogy megtörténik-e.


Fiatal vagy, előtted az élet, keress mást.

Ha őszintén megmondod a párodnak, hogy az anyós erőszakossága miatt és az ő tutyimutyisága miatt hagyod ott, talán még észbekap egyszer.


De én a helyedben rácsuknám az ajtót a családra, és hátra se néznék. Neked itt nincs választásod, egy családot kapsz, nem lehet csak a rendőrbácsit, jár mellé az anyja meg a húga is.

2011. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos ám, hogy hajlandó lesz mindent otthagyni miattad. Az ilyen férfiakra nagy hatással van az anyjuk. Ha ő ennyire ragaszkodik az édesanyjához, gondolod, hogy ellent mondana neki? Esetleg összeveszne vele miattad? Nem hiszem.
2011. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Igazatok van tudom jól.

Már elmondtam a páromnak ugyanezeket,és akkor az van hogy én az anyját akarom bántani.

Ha el is jönne miattam onnan,én tudom hogy nem lenne boldog.

De mi lesz vele ha nem lesz 1x anyuci??

2011. márc. 18. 13:14
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 évig laktam vidéken.Nemjött be a vidéki élet mert túl lassú volt nekem + az anyósom állandó ellenőrzés alatt tartott.Mindíg mindenki tudott mindent.Ezektől kiakadtam és mondtam a feleségemnek, hogy költözzünk vissza BP-re.Persze nem akart, úgyhogy fogtam magamat és eljöttem egyedül.Pedig én is szerettem!Három hónap múlva utánnam jött.Ha továbbra is ott kelett volna maradnom, akkor tökön szúrom magamat az biztos.
2011. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!