Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet fontos neki a...

Mennyire lehet fontos neki a lány?

Figyelt kérdés

A lány este sms-t küldd a párjának, hogy rosszul van (fizikailag). Aztán hívja egy tucatszor, de hiába, mert az sms-t sem kapta meg: ki van kapcsolva. Reggel a srác bekapcsolja a telefonját, elolvassa az sms-t, láthatja az sms értesítést is a sok hívásról és nem hívja a lányt.

Nem tizenévesekről van szó.


2011. márc. 18. 09:07
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Igen, most azt hiszitek, biztos rajta lógok. Ha külön vagyunk, mindig megvárom, hogy keressen, sosem szoktam magam. Nem dacból, egész életemben azt szoktam meg, hogy csak teher vagyok és a vele töltött több hónap alatt sem szoktam hozzá, hogy csak lazán felhívjam bármikor. Az igen ritka. Mindig megvárom, hogy majd ha van ideje, keres, én nem zavarom.

Kikérem magamnak, kedves utolsó, én dolgozom, csak ma pihenőnapos vagyok, mivel folyamatos munkarendben dolgozom, 12 órában. Párom úgyszintén. Betegen is voltam dolgozni, ahhoz már a mentőnek kell elvinnie, ha nem megyek be munkába.

2011. márc. 18. 14:02
 32/35 anonim ***** válasza:

Ha a fiúnak fontos lenne ez a kapcsolat, akkor reggel ráddob egy sms-t, hogy hívd fel, ha felébredsz, ezen kár filózni.

DE, ne hitesd el magaddal, hogy téged senki sem szeret, szakíts ezzel a fiúval, hogy legyen hely az életedben egy olyannak, akit nem csak te szeretsz, hanem ő is téged!

2011. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
48%

tanuld meg felemelni azt a telefont,azért van hogy használd...

ha olyan fontos...


szerinted nem unja még hogy mindig ő keressen téged??

2011. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

14:28:

Persze, akkor meg nyilván elhanyagolom... egyszer ne másszak rá, most meg ez a baj...

az is nyilván túlzás, hogy sosem keresem, akkor már szóvá tette volna és nem is így van.

2011. márc. 18. 15:44
 35/35 anonim ***** válasza:

lányka:) itt soha senkinek nem lesz jó semmi ezen az oldalon:) az emberek többsége soha az életbe nem lesz hajlandó beleképzelni magát a másik helyzetébe...hisz az ember nem tudja, hogy a másik milyen életet él, és azt egyáltalán hogyan éli meg...mik az érzései...ugyhogy kicsilány ne várj itt csodát:) ilyenek az emberek és kész...igazából nem tudok még mindig mit mondani, mert nem tudok semmit a kapcsolatotokról...nekem nem esne jól az biztos...az hogy egyszer előfordul ilyen, hagyján...lehet ez meg az történt igy jött össze...de ha ez többszöri eset az sajnos nem jó...:/

22L

2011. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!