Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet fontos neki a...

Mennyire lehet fontos neki a lány?

Figyelt kérdés

A lány este sms-t küldd a párjának, hogy rosszul van (fizikailag). Aztán hívja egy tucatszor, de hiába, mert az sms-t sem kapta meg: ki van kapcsolva. Reggel a srác bekapcsolja a telefonját, elolvassa az sms-t, láthatja az sms értesítést is a sok hívásról és nem hívja a lányt.

Nem tizenévesekről van szó.


2011. márc. 18. 09:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
anonim vagy, vállald fel hogy rólad van szó... egy harmadik személy képtelen ennyi személyes dolgot tudni. Nem ciki, ha veled történik.. van ennél nagyobb gázos sztori...
2011. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

mi lenne ha nem E/3-ban beszélnél magadról?

amúgy...nekem biztos nem esne jól...és a pasitól függ, hogy hogy reagálnék rá...ha amúgyis rossz a kapcsolat és nem vagyok boldog az biztos, hogy nagyon nem tetszene és kombinálnék...de hát...kérdezz rá kicsilány

22L

2011. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Hát ha a tűrőképességével nem is, a fejecskéjével bajok vannak: tehát ez egy hisztis, balhés pali, aki valósuzínűleg ló helyett jó a szamár is alapon tartja a lányt, ráadásul úgy tűnik, ma annak ellenére letojja, hogy a csaj beteg. A csaj meg kutat, nyomoz utána közösségi oldalakon, gondolom, a telefonjával megy pisilni, hogy ez a tapló mikor hívja. Miért olyan fontos, hogy egy ilyen csávó szeresse? Miért nem tojja le? Nem tudom hol, de valahol nagyon hibádzik eza sztori, és igenis a lány a hibás, ha ezt hagyja, és tűri. Ez nem tűrőképesség, a csaj hagyja, hogy a fejére sz@rjanak. Ezt inkább hüly.eségnek hívják. Szóval valahol nagyon hibádzik a sztori.
2011. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
71%
Összevesznek, aztán a lány ír egy sms-t, hogy nagyon rosszul van. A fiú ezt nem kapja meg, de akkor is az anyja úristenit az ilyennek, hogy nem megy át. A lány fölhívja a srácot még egy tucatszor (!), noha tudja, hogy ki van kapcsolva a telefonja, és megint csak a srác anyja úristenit. Reggel a fiú bekapcsolja a telefont, és nem hívja vissza a lányt. Lehet, hogy nem is érdekli, lehet, hogy úgy gondolja, hagyja inkább aludni, ha rosszul volt, vagy lehet akármi más oka is. A lány persze nem alszik, inkább hergeli magát, hogy micsoda szemét pasija van neki. Ha olyan komoly baja van, miért nem alszik, vagy hív orvost? Miért a fiút hívogatja 5 percenként? És lehet, hogy ez már a 1000. ilyen eset volt, mikor kiborul, hogy biztos nem is fontos a fiúnak...
2011. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Utóbbi 2 nagyon jól összefoglalta egyébként.
2011. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
kissé idegesítő h E/3ban beszélsz magadról. Szerintem szakíts vele, mert te nem szereted őt, csak azt várod h ő szeressen. Keress olyat akivel boldog vagy, és akivel az ilyet meg lehet beszélni...
2011. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Bocsánat. Csak elfogulatlan akartam lenni, nem akartam, hogy amiatt értsenek velem egyet, mert én vagyok a lány, bár tény, hogy a hülye is tudja, hogy magamról van szó. :)

Nagyon szeretem, ez a baj. Ha nem szeretném, már nem csinálnám ezt tovább... Tény, hogy szeretethiányom van és miatta félre is kell tennem az igényeimet, csak néha kiborulok már...

2011. márc. 18. 11:01
 28/35 anonim ***** válasza:
6%

Jajmár, a szobáját nemakarod bekamerázni a srácnak???

Ellenőrizni 5percenként, hogy bevan-e kapcsolva mikor alszik.

Ellenőrizni mikor kapcsolja be a mobilt az smsértesítővel , hogy tovább zaklasd.

Elenőrizni mikor lép fel egy közösségi oldalra reggel.

Te szépen hergered magad meg kombinálsz, ő meg anyit lát az gészből, hogy sms alapján rosszul voltál ezért hihenni hagy s nem hv. Aztán kap egy tucat nemfogadottat tőled s beigazolódik, hogy mégis jól voltál, ha őt keresgetni volt időd egész éjjel.

Legyen már tartásod!

2011. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

"Csak elfogulatlan akartam lenni"


Hát ezt akkor nézted be, mikor a hisztik 98%-át a fiúra hárítottad, magadat meg kitüntetted a tűrőképességedért.

2011. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
11%

Ha napok óta rosszul vagy,akkor orvoshoz ment,ne egész nap a telefonon meg neten lógj...

ha meg nem kell orvos akkor menj dolgozni,nagyon unatkozol


sajnálom szerencsétlen pasit,pedig nő vagyok...


ha annyira fontos őt elérni,akkor hivnám vezetékesen,hivnám az anyját,apját,plussz küldeném a galambokat meg füstjelet...

2011. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!