Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet fontos neki a...

Mennyire lehet fontos neki a lány?

Figyelt kérdés

A lány este sms-t küldd a párjának, hogy rosszul van (fizikailag). Aztán hívja egy tucatszor, de hiába, mert az sms-t sem kapta meg: ki van kapcsolva. Reggel a srác bekapcsolja a telefonját, elolvassa az sms-t, láthatja az sms értesítést is a sok hívásról és nem hívja a lányt.

Nem tizenévesekről van szó.


2011. márc. 18. 09:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Lehet valami közbe jött neki. Nem biztos hogy azért nem írt, vagy hívta fel, mert nem akarta nem foglalkozik vele.

Lehet hogy pont segíteni kellett az apjának, vagy az anyának valamiben. És kiment a fejéből mire vissza ment.


De lehet hogy nem érdekelte a lány, nem kizárt

2011. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tizenévesekről van szó, akkor elég fura. Nem az, hogy ki volt kapcsolva, hanem az, hogy az sms elolvasása után sem hívja a lányt.
2011. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%
Ez velünk pont ugyanígy megtörtént már (én vagyok a lány). És szerintem ilyen esetben látszik a legjobban, hogy kinek fontos a másik...Nem tudom, én azért ha valaki számomra fontos, alap dolognak tartom, hogy felhívom utána (hacsak nem jött közbe valami - de a mi esetünkben nem, csak nem volt kedve).
2011. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem igazán szereti.

Ha az én párom lenne rosszul és reggel venném csak észre, az lenne az elsö, hogy felhívnám. Erre nincs semmilyen mentség. Más dolga késöbb is akadhat de akit szeretek nem felejtem el felhívni! Ha nincs pénz a kártyámon, akkor kérek aprót, vagy kölcsönkérem valakinek a telefonját.

Sajnálom...:(

23/N

2011. márc. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%

Ez kevés információ és aki ilyenen agyal, az meg is érdemli az eredményt.


Lehet, hogy én sem hívnám, mert ha este rosszul volt, akkor hagyom aludni, majd felhív Ő, amikor felébredt. Amíg nem tudod, hogy mi jár a másik ember fejében, felesleges ítélkezni felette. Az is lehet, hogy olyan indoka van, ami neked eszedbe sem jutott. A legjobb megkérdezni. Szerintem ezek a fajta agyalások a megrontói a kapcsolatoknak. Minimális történés ismeretében kitalálni valami képzelt motivációt, azt nem ellenőrizni, aztán ebből következtetést levonni egy valós ember valós tulajdonságairól (szeret-nem szeret?), egyszerűen elhamarkodott. De nagyon.

2011. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Igaza van a nem tudom hányasnak, hogy lehet olyan miatt nem hívta fel a lányt, amit te el se képzelnél.

ezer oka lehet, és tudom hogy a lánynak nagyon rosszul esik, de kérdezze meg a fiútól személyesen. Ez egy tiszta módszer. Így látja rajta ha hazudik, vagy ha igazat mondd. :) Sok sikert. Kitartást a lánynak

2011. márc. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Az sem mentsége, hogy nincs pénz a kártyáján, mert otthon van és otthonról olyankor (szóval, ha nincs az egyenlegén pénz) a vezetékesről hívja fel a lányt.

És mindig azt mondja a lánynak: ha valami van, szólj! Ezt tette és ennyi rá a reakció.

Arra gondolok, a lány lehetne most kórházban is. Mi van, ha annyira rosszul volt, hogy a mentők vitték el? Főleg, hogy napok óta rosszul érezte magát...

2011. márc. 18. 09:31
 8/35 anonim ***** válasza:
69%

Én párom is este kikapcsolja a mobilját,hagyja mindenki aludni...

DE ha fontos,akkor éjszaka közepén is hivom vezetékesen...

ő se hiv vissza kora reggel,hogy mit akartam este,tudja hogy ha fontos,akkor hivom vezetékesen,vagy napközben a cégesen

most egy sms,h rosszul vagyok...én is irok ilyet,de arról tudja h csak szenvedek,ha igazán rosszul vagyok,akkor először mentőt hivok,nem neki picsogok...őt hivom amig kiér a mentő...

2011. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, mennyire fontos, de a lány nagyon buta, mert ahelyett hogy megkérdezné a fiút, hogy mi volt, itt agyal. Ezek azok az akciók, amiket a fiúk általában nem tudnak tolerálni. Miért nem lehet felhívni még egyszer? Vagy írni egy újabb sms-t, hogy "felébredtem, hívj fel, amint ráérsz".
2011. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, szerintem ez túl van kombinálva. Rendben van, hogy aggódunk a másikért, de igenis lehet olyan helyzet, hogy nem TUD visszahívni... Hogyha egyszer azt mondta, ha baj van, szólj, akkor azt nem véletlenül mondta. Én szerintem ez felesleges kombinálás. A lány egy kicsit túl van pörögve... pedig lehet, hogy a fiú úgy gondolja, nem zavarja most, vagy valami tényleg visszatartja a hívástól. Azért ebben ne mérettessék már meg, hogy ki mennyire szereti a másikat. Meg kell beszélni, meg kell kérdezni, mi történt, amiért nem hívott, és utána ítélkezni, nem előre, ilyen semmi infó ismeretében. Nemcsak a lánynak lehet baja pl, hanem a fiúnak is. A lány miért nem hívta, mikor látta, hogy bekapcsolta a fiú a telóját, hm?
2011. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!