Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet fontos neki a...

Mennyire lehet fontos neki a lány?

Figyelt kérdés

A lány este sms-t küldd a párjának, hogy rosszul van (fizikailag). Aztán hívja egy tucatszor, de hiába, mert az sms-t sem kapta meg: ki van kapcsolva. Reggel a srác bekapcsolja a telefonját, elolvassa az sms-t, láthatja az sms értesítést is a sok hívásról és nem hívja a lányt.

Nem tizenévesekről van szó.


2011. márc. 18. 09:07
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

A lány azért nem hívta, mert akkor meg azon agyal, ha várt volna, talán a srác órák múlva sem keresi...

Épp az a baj, hogy sosem bírja megállni, hogy ne ő keresse a srácot. Kicsit haraggal váltak el tegnap este, és a srác az smsre sem reagált, mintha nem is lenne már fontos neki ezek után a lány...

2011. márc. 18. 09:52
 12/35 anonim ***** válasza:
71%

A lány nem kicsit kiakasztó. Csak nem valami ilyen kombináláson vesztek össze a sráccal?

Kicsit magába kéne nézni, amit csinál, az már 16 évesen is iszonyú gáz és kiakasztó. Sajnálom, de ha az életben is ilyen kombinálós a lány, akkor a fiú helyében lehet, én sem hívnám fel, hadd főjön egy kicsit a saját levében.

2011. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Először is, nem minden szolgáltatónál ingyenes a hívásértesítés, így ha nem fizet elő rá, nem kap értesítést sms-ben, kik és mikor, hányszor keresték, míg ki volt kapcsolva. Én arról nem is szoktam minden esetben értesítést kapni, ha a másik fél visszakapcsolja a telefonját, hogy na, most kapta meg az sms-emet. Lényeg: ha mikor tudomására jutott, hogy a lány sz*rul van és nem hívta egyből, nem rohant hozzá, akkor mi a kérdés? Egyértelműen ül a langyiban, amíg nem talál egy másik csajt, akiért a jelenlegit dobhatja.
2011. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

De kap értesítést, ha nem hívták. Igen, sajnos feltehetőleg arról van szó, hogy a lány most jó, mert nincs jobb és azért legyen valami...

Csak hónapok óta nem tudja a srác kimondani. Ha nincs is így, a lány ezen őrlődik, mert a srác egyszer cáfolja, egyszer megerősíti ezt a feltevést a tetteivel.

2011. márc. 18. 10:02
 15/35 anonim ***** válasza:

9:46 vagyok

"A lány azért nem hívta, mert akkor meg azon agyal, ha várt volna, talán a srác órák múlva sem keresi"


Ez mazochizmus és a legrosszabb hiszti, ami egy nőben kifejlődhet. Ez a direkt megvárom, magától mikor keres....váááh, pfuj (mondom ezt nőként!)


Ugyanakkor meg... ha haraggal váltak el (ezt eddig nem mondtad, pedig fontos...), akkor talán azt várja, hogy lenyugodjon. Akkor meg PLÁNE nem kellene okolni, amiért nem a lány volt a legeslegeslegeslegelső dolga reggel. Hogy hidegen hagyja a lány, az nem valószínű, de gondolom "ki akarja szellőztetni a fejét", vagy ilyesmi...


Szó mi szó, jó nagy kombinátor a lány, és ha hasonló dolgon balhéztak össze, akkor minden szimpátiám és megértésem a fiúé, mert ezt idegekkel nem lehet sokáig bírni. Dicséretes, hogy eddig is helytállt. De neki is szüksége van arra, hogy kicsit békén legyen hagyva. Majd aztán keresi a csajt, ha lenyugodtak a dolgok.

Még mindig úgy gondolom, hogy ez nem lehet a szerelem mércéje...

2011. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

"feltehetőleg arról van szó, hogy a lány most jó, mert nincs jobb és azért legyen valami... "


Akkor meg a lány egy buta nímand, hogy ezt tűri. És még szenved is rajta, meg ezen töri a buksiját.

2011. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem ha hasonló volt mindig összeesküvés-elméleteket gyártottam már, mikor kiderült, hogy milyen triviális dolog miatt nem tudtunk beszélni. Úgyhogy én megvárnám a beszámolóját, mielőtt bármire is gondolnék.

Mindenesetre furcsa tényleg, hogy legalább reggel nem hívott vissza. Bizosan nem lehet anyagi vonzata? (Nincs a kártyáján pénz, stb.?

23L

2011. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

A lány elég ritkán borul ki. Éppen az esetek 98%-ban a srác ennél sokkal inkább kiborítóbb hisztijeit szenvedi el. Sokat kell nyelni, elviselni, de megteszi és csak annyit vár, hogy tényleg tudja, a srác szereti. Sajnos néha elszakad a cérna...

Ha valakinek a tűrőképességét el kell ismerni, az éppen a lány.

2011. márc. 18. 10:05
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

tedd ki a pasit ha ennyire szenvedsz,neki is jobb lesz meg neked is


és ne irj E/3-ban, idegesitő...

2011. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
A srácnak közösségi oldalra már volt ideje belépni egyébként, de a barátnőjét felhívni nem... Mikor karnyújtásnyira van a telefon.
2011. márc. 18. 10:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!