Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom nem...

Kyruring kérdése:

Mit tegyek ha a párom nem hisz nekem?

Figyelt kérdés
Sosem hisz el semmit, folyton bizonygatnom kell. Másnak jobban hisz mint nekem. Szerintetek hagyjam van nála jobb is? Mert folyton mondom, hogy nem csaltam meg, de ő azt mondja annyit mondják neki, hogy elgondolkodik, ha nem hisz nekem hiába mondja, hogy hisz. Akkor most hagyjam? Jobban járok, mintha ezen gondolkodnék folyton?
2011. márc. 17. 16:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Én is azt kell mondjam, bizony van még hal a vízben.

Ez nem fog megváltozni sajnos. Igen jobban jársz, ha találsz valakit, aki megbízik benned. Egy komoly kapcsolatnak az az alapja.

2011. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

a mónika show-ban volt hazugságvizsgáló.

kár, h nincs már mónika.

hiányzik.

naugyeugye

2011. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hajjh, azok a régi széép idők... Máúnika, meg a fogatlan emberkék, az ínyemberek (mondhatni ínyencek)... Hajhh... De szép is vót... Jó is vót... Milesszmost...


Kérdező, az szomorú, hogy alig, hogy jártok és már az elején problémák vannak.

De fontos tudni azt is, hogy ezelőtt még idegenek voltatok egymás számára, ezért természetes dolog a bizalmatlanság. A másik bizalmát ki kell érdemelni. Ha látja, hogy bízhat benned, akkor fog is. Lehet, hogy a az átlagnál is bizalmatlanabb, de lehet, hogy már egy nő átverte, ennyi elég is, hogy ilyen legyen. Ha otthagyod ezért, akkor csak megerősíted a bizalmatlanságát.


Nekem is volt ilyen, csak nekem a párom nem hitt, hiába mondtam, hogy tényleg ott volt az ufó és még beszélgettem is vele...

2011. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!