Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SOS! Lcd tv képernyőjén a...

SOS! Lcd tv képernyőjén a karcot lehet javítani, vagy már ilyen marad? Tűszerűséggel karcolta össze a kisfiam. Ha a párom meglátja, agyoncsap, hisz csak pár hónapos a tv.

Figyelt kérdés
A kép minőségén nem látok semmi változást, de ha ki van kapcsolva, akkor eléggé látszik. Kis fólia darab szerűségek hullottak le a képernyőről. Szerintetek meg lehet javítani? Tud esetleg valaki szervízt, ahol megcsinálják? Előre is köszi a válaszokat: egy anyuka, aki fél percre elment mosdóba, magára hagyva 2,5 éves fiacskáját, és most el van keseredve, hogy nem ült a gyerek sarkára, mert akkor nem történik ez meg
2009. okt. 4. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem lcd panel cseréjével meglehet oldani de akkor már célszerűbb 1 új tv :P
2009. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szervízt a tv-hez kapott garanciapapíron találsz oda kell vinni mindenképpen
2009. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mennyi a javítás, de új tv-re most nincs pénzünk, mert lassan baba érkezik (kb.2-3hét) és ő fontosabb. Köszi a válaszokat. A papír megtekintése még eszembe sem jutott.
2009. okt. 4. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem verd agyon a gyereket. Én már megtettem volna
2010. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!