Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom nem...

Kyruring kérdése:

Mit tegyek ha a párom nem hisz nekem?

Figyelt kérdés
Sosem hisz el semmit, folyton bizonygatnom kell. Másnak jobban hisz mint nekem. Szerintetek hagyjam van nála jobb is? Mert folyton mondom, hogy nem csaltam meg, de ő azt mondja annyit mondják neki, hogy elgondolkodik, ha nem hisz nekem hiába mondja, hogy hisz. Akkor most hagyjam? Jobban járok, mintha ezen gondolkodnék folyton?
2011. márc. 17. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha nem bizik benned,jobb ha otthagyod...
2011. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem hagyd ott, mert a kapcsolat alapköve a bizalom. Igaz, a kapcsolat elején /lehet lenni, de ez már szerintem nála beteges. Mások mondják...és? Hányan éltek ebben a kapcsolatban???

23/L

2011. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem hisz neked, hát nem hisz. Vagy elhagyod, vagy beletörődsz és szenvedsz mellette :(
2011. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát ketten élünk, vagyis élünk, de hét szerintem otthagyom. Nem hisz nekem. Van még hal a vízben.:S
2011. márc. 17. 16:54
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

23L vagyok


Úgy értem a kapcsolat elején lehet puhatolózni, picit utánanézni a dolgoknak a saját érdekünkben, de ha kialakul a bizalom, az az egészséges és nem ez.

2011. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát ez nem egy kapcsolat eleje, nem egy-két hete vagyunk együtt.
2011. márc. 17. 16:56
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Kik mondogatják neki, azokat kéne elővenned!
2011. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jaja, kik mondják neki, és miért nekik hisz inkább?
2011. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom kik mondják, csak azt tudom, hogy mondják. Hiszen mindig ezzel jön. Hiába mondom, hogy bízzon bennem.
2011. márc. 17. 17:12
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen magában sem bízik. Hiszen nem hiszi el saját magáról, hogy neked csak ő kell, tehát, hogy meg tud téged tartani. Másfelől meg benned nem bízik. Ha nem tudtok zöld ágra vergődni, akkor jobb, ha szakítotok.
2011. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!