Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Júliustól elutazok egy évre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Júliustól elutazok egy évre Németországba, a párom nem tart velem, így nem lesz szexuális életem. Most máj. -ba elfogy a fog gátlóm. Hagyjam abba, ha kint vagyok, hisz minek bombázzam magam hormonokkal?

Figyelt kérdés
De félek attól hogy felborul a szervezetem, és mivel egy au-paimädchennek megyek, így jó lenne ha nem lennék beteges, meg ilyenek!
2009. ápr. 20. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a au-paimädchen?
2009. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Németországban meg lehet hogy máshol is:P...igy hivják azt aki egy családnál lakik és a gyerekekre vigyáz:)

a kérdésre válaszolva: ha elég rég ota szeded akkor tarts szünetet ha ugy gondolod.de ez mindenképpen a te döntésed.én nem hagynám abba mert igy tudom,hogy mikorra számithatom a menszeszem:)

2009. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekekre fog vigyázni, bébiszitter.

Amúgy ezt inkább az orvosoddal beszéld meg, lehet, hogy ha hirtelen abbahagyod fogamzásgátló szedését, annyira fölborul a hormonháztartásod, hogy... na én ehhez nem értek, beszélj az orvosoddal!

2009. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg aztán ki tudja, h a párod nem lep -e meg váratlanul valamikor az 1 év folyamán :D Azért 1 évig nehogymár ne találkozzatok egyszer sem!
2009. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Karácsonykor jövök, hát nem tom...majd pénteken megyek orvoshoz, akkor vele megbeszélem! Köszi a válaszokat!
2009. ápr. 20. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Miért, a fogamzásgátló szedését hogy lehet máshogy abbahagyni, ha nem hirtelen? Elhatározod, hogy abbahagyod, és a folyamatos-abbahagyás érdekében a következő hónapban csak a felét veszed be? :S


Amúgy szerintem hagyd abba. Bizonyos időközönként egyébként is ajálnatos pár hónapos szünetet tartani, ez neked most épp kapóra jött. Nem garancia, hogy teljesen felborul majd a hormonháztartásod és össze-vissza jön meg. Nekem először 3 hetet késett, utána viszont szép szabályosan jött meg. Persze tudom, hogy mindenki szervezete máshogy reagál és nem szabad általánosítani.

2009. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en abbahagynam a helyedben. hidd el, alig fogod erezni. beteg meg vegkepp nem leszel. folosleges hormonokkal bombazni magadat. na meg ha talalkoztok is..... parhavota 1-2 alkalomert nem erdemes naponta tablettat szedni. sem anyagilag, sem egeszsegileg.
2009. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!