Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A megcsalást válasszam, vagy...

A megcsalást válasszam, vagy az igazat?

Figyelt kérdés

Tegnap annyira félresikerült egy napom volt, mint a filmek szokott lenni :( Hollandiában dolgozó barátom meglepte barátait egy adag "csillámporral", hát én/hülye/ fogadtam a nappalinkba a delikvens cimborákat így hárman átestünk a kóstolón. De a hibát ott követem el ,hogy a feleségem személyes dolgait meg a családi fotókat elpakoltam ....

Este állt a bál , hogy félreléptem, meg az otthoni telefonról ki hívott taxit. A bűnösök közül senki nem állna mellém mert 36-40 éves családos férfiak vagyunk . Minek jobb lenni házasságtörőnek vagy narkósnak . Melyik a kisebbik ROSSZ ?


2011. márc. 17. 15:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lehet ez kérdés? Mi az, ami miatt nem tudsz igazat mondani? A kis hazugságból lesznek a nagyok, míg végül elnyelnek. Ki vele, s legfeljebb a nejed azt mondja, de éretlen vagy te!
2011. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nem értem, ha csak férfiak voltak a bulin, miért kellett elraknod a feleséged fényképeit, és a személyes holmijait? A barátaid nem tudják, hogy nős vagy? Nem ismerik a feleségedet? Olyan csúnya, hogy el kell előlük dugni a fényképét?
2011. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%
Persze, a feleségnek biztos nem jó ha hazudozik (bár amiről nem tud, az nem fáj), de szerintem a kérdező azt akarja hogy rendben menjen tovább a kapcsolatuk. Akkor meg neki jobb ha hazudik. Nem értem, mi ezen olyan nehéz.
2011. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
lehet azért pakolta ert már annyiar be volt tépve h nem tudta mit csinál
2011. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
még mindig bevagy szívva? mert igen keszekusza ez a szöveg
2011. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az igazat. Már ha elhiszi. Mert hát miért is kellet elrakni a feleséged fényképeit???
2011. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen az igazat mondd. Még mindig jobb kapuzárás előtti pasasnak tűnni, aki hagyja, hogy a haverjai belevigyék a hülyeségbe, mint gerinctelen, házasságtörő féregnek. Ha félrelépsz, azzal elárulod őt, számára azt jelentené, hogy nem szereted, mást kívánod, nem elég neked, és ezt nagyon magára venné, soha nem bocsátaná meg. A drog miatt viszont téged fog hibáztatni, amiért gyenge voltál, hülye voltál, csalódik benned, de a saját önérzetét nem fogja annyira sérteni a dolog, és szerintem valószínűbb, hogy megbocsát érte. Sorold fel a haverok nevét is, még akkor is, ha nem ellenőrizheti le őket. Mondd, hogy ők is szégyellik a dolgot, és ezért nem fogják bevallani.. Bár talán ha meglengeti a fejük felett a lehetőséget, hogy beavatja az ő feleségüket is, talán mondanak 1-2 jó szót az érdekedben:)

A fotókat egyébként miért pakoltad el? Nem volt ideális a terep a tervezett kanbulihoz?:) Hülyeség volt.. mindenesetre szerintem a drogot talán megbocsátja, a nőzést viszont szinte biztos, hogy soha, és soha többé nem is bízna benned!

2011. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én az igazságra szavaznék, bár nem tudom a körülményeket tekintve elhinném-e, és ő elhiszi-e. Mi a logikus magyarázat a dolgai elrakására? Nekem semmi nem jut eszembe.


Bennem is felmerül, hogy félreléptél és a másik a kamuduma és most teszteled? Még én sem hiszem el... Hm.

2011. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a POZITÍV választ segített dönteni !

A "bűntársakra" nem számíthatok, kértem őket segítsenek de az volt a válasz: Most nem ismerlek , nekem ne keverj be :(

A képeket , személyes tárgyakat talán azért pakoltam el mert féltem ,hogy valaki azon szórakozik !

- Ez a plüss hasonlít rád, főleg a farka :))

- Anyuci mit szólna ha látná :DD

- Olyan lesz a gyerek mint az apja :))

Az ilyen "viccet" otthon soha nem viseltem . Tudván az alkohol is képes embert nagyon megváltoztatni ezt el akartam nagy ívben kerülni.

2011. márc. 17. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!