Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A megcsalást válasszam, vagy...

A megcsalást válasszam, vagy az igazat?

Figyelt kérdés

Tegnap annyira félresikerült egy napom volt, mint a filmek szokott lenni :( Hollandiában dolgozó barátom meglepte barátait egy adag "csillámporral", hát én/hülye/ fogadtam a nappalinkba a delikvens cimborákat így hárman átestünk a kóstolón. De a hibát ott követem el ,hogy a feleségem személyes dolgait meg a családi fotókat elpakoltam ....

Este állt a bál , hogy félreléptem, meg az otthoni telefonról ki hívott taxit. A bűnösök közül senki nem állna mellém mert 36-40 éves családos férfiak vagyunk . Minek jobb lenni házasságtörőnek vagy narkósnak . Melyik a kisebbik ROSSZ ?


2011. márc. 17. 15:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
"Este állt a bál , hogy félreléptem, meg az otthoni telefonról ki hívott taxit." -> Válasz: "Egy barátom. 40-es, és férfi." Ha ez nem kielégítő válasz, akkor ott más gond is van a párkapcsolatban.
2011. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
Inkább balesetbe, rosszullétbe sződd bele, ezzel bűntudatot is kelthetsz.
2011. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Az igazat!Egyértelműen az a kisebb baj.Persze attól is függ,hogy milyen rendszerességgel használsz "csillámport" és milyen típusút.
2011. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
inkább mondd meg az igazat!
2011. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mondd az igazat. Nem fog örülni, de jobb, mintha megfejelnéd az egészet még egy hazugsággal is.
2011. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Buliztatok a haverokkal.Az egyikük taxival ment haza. Mond el az igazat, kihagyva 1-2 kisebb részletet (a drogot).
2011. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem "narkósnak" jobb lenni, mint szemét, félrelépő pasinak!!!
2011. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

utolsó, b@romság amit írtál


szerintem mondd el az igazat, úgy, ahogy volt, azon nem hiszem, hogy annyira kiakadna, mint azon, hogy azt hiszi megcsaltad


ha más nem akkor az álljon melléd aki küldte


28N

2011. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy szerintem egyik sem rosszabb, én a narkózásért és a megcsalásért is otthagynálak, szóval ha jót akarsz, kitalálsz valami harmadik sztorit.
2011. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

bocsánat, már nem utolsó, hanem második

a további hazugság nem megoldás

2011. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!