Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szeretne autót vásárolni...

Párom szeretne autót vásárolni. Hozzájáruljak?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt.(Régen is együtt voltunk csak újra összehozott minket a sors). Összeköltöztünk 3 hét után. Párom próbaidőn van, így nem vehet még fel hitelt. 2 év múlva tervezzükaz esküvőt, 3 év múlva kisbabát szeretnénk. Minden jó köztünk.

Azt okoskodta ki, hogy akkor én vegyek fel. 1.200.000-et 6 évre. Az én nevemen lenne az autó.

Szerintetek vegyek fel hitelt? Megbízhatok benne?


2011. márc. 17. 14:37
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele,hogy aki egyszer már elhagyott az felejtős...

A rózsaszín felhőtől nem látsz semmit!


Egyébként ha szabad tudni hány évesek vagytok?

2011. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőismerősöm is vett az új párjának autót, a saját nevére, a férfi előéletéről nem nagyon tudott semmit (Romániából jött), az autót lenyúlta, felhalmozott százezer forintnyi autópálya bírságot, csak nehézségek árán sikerült visszaszerezni az autót és eladni. Te tudod, mennyire megbízható a párod, én nem tenném, az biztos.
2011. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
eddig kibirta kocsi nélkül,akkor már azt a keveset nem birja ki ameddig letelik a próbaidő?
2011. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Azert vagy donteskeptelen, mert te is erzed, hogy valami nincs rendben! Ha pedig ilyen draga kocsihoz csak ennyi penz hianyzik, akkor tudna olcsobbat venni vagy varni. De azt csinalsz, amit akarsz, csak utana ne panaszkodj.
2011. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Én 22, a párom 25.

Azért mernék belemenni, mert a szülei nem szegények, és ha gond lenne segitenének. Hitelt azért nem vesznek fel a szülei, mert ez nem az ő gondjuk.

2011. márc. 17. 15:22
 26/35 anonim ***** válasza:

mikor telik le a próbaideje?

miért nem ér rá addig?


legalább van idő jól szétnézni h melyiket vegyétek meg

2011. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

te akarsz magadnak kocsit? ha ő esetleg kilépne a képből...


és ha elveszted a kocsit, amit kifizettél, mennyire leszel kiborulva? mert ő elviszi...


ezeket kell eldönteni.


ha te nem akarsz kocsit, akkor nem a te ügyed, és nem a te szüleid ügye őt támogatni.. hiszen azt irod, hogy nem AZ Ő SZÜLEINEK ÜGYE.


de vajon a tied és a szüleidé?

2011. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
eRRE MÉG ALSZOM EGYET. A SZÍVEM MÉLYÉN TUDOM,H VMENNYIRE EZ NEM JÓ DÖNTÉS LENNE
2011. márc. 17. 15:34
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

"Azért mernék belemenni, mert a szülei nem szegények, és ha gond lenne segitenének. Hitelt azért nem vesznek fel a szülei, mert ez nem az ő gondjuk."


Nem erzed az elletmondast az irasodban? Ugyan miert segitenenek ki a szulei, mikor most is ugy erzik, hogy a kocsi nem az o gondjuk? Gondolod, hogyha szakitotok, majd erdekli oket, hogy hitel van a nyakadban? Az, hogy nem szegenyek, semmit nem jelent. A gazdag emberek tobbsege sokkal kapzsibb es abszolut nem biztos, hogy segitenenek megoldani ezt. Lehet, hogy teljesen ellened is fordulnanak, ha szakitananatok. Ugyan miert nem tud ez a fiu varni?

2011. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
erre nem tudok mit irni :)
2011. márc. 17. 15:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!