Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell annyira kihangsúlyo...

Miért kell annyira kihangsúlyozni, ha valaki 40 FELETT szül? Egy 40 feletti nő már vénasszony, ássa el magát?

Figyelt kérdés
Számomra nagyon idegesítő, amikor ezen csámcsognak sokan, hogy ki mikor szül gyermeket. Kinek mi köze hozzá, ha az illető hölgy szívesen vállalja azt a babát, imádja?
2011. márc. 17. 10:15
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
31%

Én nem szülnék 40 év felett!

Gondolj bele 40 évesen születik egy gyereked, mire betölti a 18 életévet, addigra Te már ott leszel 58 éves.

Rosszabbik esetbe azt az életévet megsem éri az ember.

S ez még csak a 40 éves kiszámítás, ha 45 évvel számolod akkor már 63 éves leszel mire a gyereked betölti a 18at.


De ez csak az én véleményem!

2011. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
35%

engem anyum 25 évesen szült, 20 évesen vesztettem el a nagyszüleimet. számomra még ez is korai volt mert imádtam őket. láttak felnőni, ott voltak a ballagásomon, rengeteg szép emlékem van róluk.

örülök, hogy anyum nem 40 évesen szült engem, mert akkor alig ismerhettem volna a nagyszüleimet, és talán anyukám sem láthatta volna az unokáit.

de most hála az égnek nem 9 éves vagyok, hanem 24 lassan :D


a másik meg a generációs különbség. persze, embere válogatja, de ha egy bizonyos korban nőttél fel, akkor mégiscsak más elveket vallasz mint egy nálad jóval fiatalabb.

ha lehet, akkor még 30 előtt szeretnék szülni, hogy az én gyerekemnek is legyenek legalább olyan jó élményei a nagyijával, mint amilyenek nekem voltak.


nem vetem meg ezeket a nőket, de szerintem az a legjobb, ha az ember látja felnőni a gyerekét, és minél több időt tud vele tölteni, segítheti a fontos döntésekben.

2011. márc. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!