Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos maradok örökre? 20 F

Magányos maradok örökre? 20 F

Figyelt kérdés
Röviden egy érett gondolkodású, céltudatos ember vagyok, aki erős gátlásossággal és önbizalomhiánnyal küzd... lehet h köze van hozzá, gyermekkoromba kőkeményen savaztak a megalázó neveléssel, és lyan szinten eltorzultam h 2 személyiségem is volt középsuliba...egyik amit csak ott mutattam amit egyébként szégyenlek( qrva rosszul viselkedtem, megjátszottam magam), meg 1 normális otthoni. most 19-20 évesen jutottam oda h megvonom a vállam és mosolygok 1 beszóláson. Sajnos nem maradt túl sok barátom, barátnőm 2 éve nem volt. Egyedül érzem magam, próbálom ezzel a kissé eltorzult személyiségemmel egészségesen, változatosan és kiegyensúlyozottan élni az életem. De már nagyon szeretnék 1 társat, akivel boldog lehetnék, feltöltődhetnék. A hatalmas falak egy vicces, okos, "cuki" fiút rejtenek aki sokkal többre többre vihette vihetné jobbra.. én remélem h még tényleg előttem az élet... de néha úgy érzem h a kis személyiségzavarom miatt lemaradtam egy izgalmas, távoli és misztikus utazásról, amit Életnek hívnak...
2011. márc. 16. 22:51
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
azóta... háát birkózok a nehézségekkel:D próbálkozok...
2011. ápr. 4. 18:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!