Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos maradok örökre? 20 F

Magányos maradok örökre? 20 F

Figyelt kérdés
Röviden egy érett gondolkodású, céltudatos ember vagyok, aki erős gátlásossággal és önbizalomhiánnyal küzd... lehet h köze van hozzá, gyermekkoromba kőkeményen savaztak a megalázó neveléssel, és lyan szinten eltorzultam h 2 személyiségem is volt középsuliba...egyik amit csak ott mutattam amit egyébként szégyenlek( qrva rosszul viselkedtem, megjátszottam magam), meg 1 normális otthoni. most 19-20 évesen jutottam oda h megvonom a vállam és mosolygok 1 beszóláson. Sajnos nem maradt túl sok barátom, barátnőm 2 éve nem volt. Egyedül érzem magam, próbálom ezzel a kissé eltorzult személyiségemmel egészségesen, változatosan és kiegyensúlyozottan élni az életem. De már nagyon szeretnék 1 társat, akivel boldog lehetnék, feltöltődhetnék. A hatalmas falak egy vicces, okos, "cuki" fiút rejtenek aki sokkal többre többre vihette vihetné jobbra.. én remélem h még tényleg előttem az élet... de néha úgy érzem h a kis személyiségzavarom miatt lemaradtam egy izgalmas, távoli és misztikus utazásról, amit Életnek hívnak...
2011. márc. 16. 22:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Talán.
2011. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság! Ez az életed, amit élsz, nem pedig az amiről lemaradtál.. A te sorsod talán kicsit másképp alakult, mint az átlagé, de ugyanezek az ingerek csiszolták ilyenre a jellemedet, amilyen lettél. Valószínűleg nagyon sérülékeny vagy és nehezen bízol meg az emberekben.

Én is hasonló körülmények között nőttem fel, mindig magamba zárkóztam és mást mutattam a külvilág felé, és azt hiszem, elég szokatlan személyiségem lehet a többihez képest, de épp ez segített hozzá ahhoz, hogy még jobban összekovácsolódjak azokkal a szintén különleges személyekkel, akiket a barátaimnak hívok. Társat is gond nélkül találtam közülük..:)

Te se félj megmutatni magad! Elég, ha azok előtt nyílsz meg, akik fontosak számodra.. Számomra teljességgel elképzelhetetlen, hogy magányos maradj örökre!:) Éld az életedet, és meglátod, mi minden áll még előtted..

2011. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen voltál középiskolában, az a középiskolás éveidet befolyásolta. Lehet, hogy a volt osztálytársnőid nem fognak veled járni, de máshol biztosan fogsz találni 1 lányt. A lényeg, a mostani viselkedésed, kisugárzásod.

Ha belátod, hogy rossz volt, ahgyan eddig éltél, és változtatsz rajta, akkor minden esélyed megvan, hogy párt találj.

2011. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de a 20 F-nél mosolyognom kellett (annak ellenére hogy csak 2 évvel vagyok idősebb nálad).

Mit is jelent ez a 20 F? Manapság az ember képes akár 100 éves koráig is élni. Vagyis (feltételezve hogy aránylag egészségesen élsz) neked még van 80 éved! Az életed négy ötöde még hátra van! És te már 20 évesen elhinnéd hogy örökre egyedül maradsz?

2011. márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
2011. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Még csak 20 vagy,ilyeneken majd akkor aggódj,ha 40 évesen is ezt írod ide!:)
2011. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Nézd meg a videót, nagyon jó! Ez egy nagyon jó filmből van kivágva. Én is igy éreztem magam, mint te, néha most is értelmetlennek és semminek tartom életem első 17 évét... de ami mögöttem van, magam mögött kell hagynom...menni előre.
2011. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

ugyanmár! ha csak nem vagy gyalázatosan randa vagy igénytelen (amit kétlek), akkor biztosan rátalálsz majd egy olyan lányra, aki előtt meg tudsz nyílni, a valódi énedet mutatni, és ő majd pont ezért fog téged szeretni.


ne legyél gátlásos, dolgozz azon, hogy megerősítést, önbizalmat kapj. kezdj el valami sportot, és érj el benne sikereket! vagy tanulj kiválóan, ezzel iszonyat sok értelmes lányt le lehet nyűgözni.

hozd felszínre a valódi személyiségedet!

2011. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

szia:)

ide figyelj te kis butus:) nem fogsz egyedül lenni, és nem leszel magányos, ebben biztos lehetsz:) az egy nagyon jó lépés, hogy felismerted, milyen vagy, miért vagy olyan, amilyen...ezen kellene kicsit változtatnod, mármint a hozzáállásodon, és az önbizalmadat kellene felturbóóózni egy kicsit:)

tudom, hogy nem könnyű...de próbáld meg azt csinálni, hogy "na mostantól lezárom az életem azon lapjait, amelyeket el akarok feledni, amelyek akadályoznak abban, hogy nagyobb önbizalmam legyen, hogy önfeledten tudjak élni":) el kell, hogy határozd magad, és hidd el, hogy minden okés lesz:)

kezdj új lappal...pl. mond azt magadnak, hogy na, most akkor mintha egy új lap lenne előttem, egy üres, amelyet teleírok...kezdj bele új ötletekbe, biztos vagyok benne, hogy sok mindenhez lenne kedved, vágj hát bele...próbálj ki új dolgokat, hobbikat, és lehet, hogy ( most ez csak egy példa ) egy szobrász tnfolyamon találsz olyan embereket, akikkel megismerkedsz és talán aszerelmet is megtalálod:)

és hidd el végre, hogy még nagyon sok mindent el tudsz érni:)

az idő elteltvéel, majd változni fognak a dolgok:)

fel a fejjel:)

ha vkivel szeretnél beszélgetni, vagy bármi, írj csak:) ahogyan gondolod, persze ha nem szeretnéd magadm "megmutatni" semmi baj, de én szívesen beszélgetek veled, ha gondolod, mert sztem úgysem ismerjük egymást:)

mosolyra feeeel:)

sziaaa

2011. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
óóó, hogy én hogy örülnék egy céltudatos húsz éves cukifiúnak:D 19/L
2011. márc. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!