Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos maradok örökre? 20 F

Magányos maradok örökre? 20 F

Figyelt kérdés
Röviden egy érett gondolkodású, céltudatos ember vagyok, aki erős gátlásossággal és önbizalomhiánnyal küzd... lehet h köze van hozzá, gyermekkoromba kőkeményen savaztak a megalázó neveléssel, és lyan szinten eltorzultam h 2 személyiségem is volt középsuliba...egyik amit csak ott mutattam amit egyébként szégyenlek( qrva rosszul viselkedtem, megjátszottam magam), meg 1 normális otthoni. most 19-20 évesen jutottam oda h megvonom a vállam és mosolygok 1 beszóláson. Sajnos nem maradt túl sok barátom, barátnőm 2 éve nem volt. Egyedül érzem magam, próbálom ezzel a kissé eltorzult személyiségemmel egészségesen, változatosan és kiegyensúlyozottan élni az életem. De már nagyon szeretnék 1 társat, akivel boldog lehetnék, feltöltődhetnék. A hatalmas falak egy vicces, okos, "cuki" fiút rejtenek aki sokkal többre többre vihette vihetné jobbra.. én remélem h még tényleg előttem az élet... de néha úgy érzem h a kis személyiségzavarom miatt lemaradtam egy izgalmas, távoli és misztikus utazásról, amit Életnek hívnak...
2011. márc. 16. 22:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
54%

2 éve nem volt barátnőd... Tehát volt. És 20 éves vagy.

Nekem 21 évesen lett először barátnőm, 22 évesen másodjára, ő volt az, akivel végre az ágyam is megoszthattam.

És még én sem tettem fel magamnak ezt a kérdést 20 évesen. Akkor neked főleg nincs okod.

2011. márc. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nem maradsz magányos. Nem is értem, hogy kérdezhetsz ilyen h-lyeséget 20 (!) évesen. Még a 60 éves egyedülállóknak is megvan az esély rá, hogy megtalálják a párjukat, neked ne lenne? :o
2011. márc. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nincs okod félelemre. Nagyon jól írta az egyik válaszoló, hogy az élet pontosan ebből áll, hogy a terheink mellett keressük az élet szépségeit, de ez nem jön magától. Vagyis pontosan ez az élet, ahogy te felismerted a sérüléseid és teszel ellenük. Sérülései mindenkinek vannak, csak valaki ettől könnyebben talál magának párt, valaki pedig nehezebben. Te az utóbbiba tartozol, mint ahogy én is. 20 évesen nekem még nem volt barátnőm, kicsivel később lett, 2 évig, de már nem is vagyunk együtt. Komolyan mondom, hogy nem kell elásnod magad, csak ne add fel, hanem dolgozz továbbra is azon, hogy túllépj a gyerekkori sérüléseiden. És elsősorban ne mástól (egy lánytól) várd, hogy boldoggá tegyen, mert a saját küzdelmeidet magadnak kell megvívni.
2011. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Ha így állsz neki, akkor biztos...
2011. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egyedül maradnál, csak legyen önbizalmad. Nekem van egy gyönyörű 19 éves lányom és az bosszant, hogy túl szép, túl sokat ad magára (klassz cuccok, szőke haj, kék szemek) és hát a rendes fiúk egyszerűen a közelébe sem mernek menni, mert úgy érzik, visszautasítaná őket. Csak az ilyen nagyszájú vagány hülyegyerekek udvarolnának neki és ez olyan rémes! Ráadásul a lányom ellenkezője annak, ahogy kinéz, csendes, önbizalomhiányos. Inkább lenne ronda de tele önbizalommal :D
2011. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Pont az a baj, hogy rinyálsz. Most mi is a gondod? Hogy akarsz ismerkedni, de mégsem akarsz? Légy már férfi, ilyen hulyék csak a nők tudnak lenni! Ha úgy érzed, keress egy pszichológust!
2011. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem most sem vagy magányos ember, pusztán az a bajod, hogy nincs kapcsolatod.

Nagyon jó dolog, hogy felismerted a hibáid a múltadban, mert ezeket nem fogod mégegyszer elökövetni.

Teljesen jó úton haladsz affelé, hogy boldog és kiegyensúlyozott kapcsolatod legyen, csak ne eröltesd és várd ki az idejét.


Bennem is ezek a gondolatok játszódtak le és feleslegesnek éreztem magam mindenki számára, de rájöttem, hogy nem vagyok magányos és vannak akik szeretnek és sokkal több embernek vagyok fontos, mint azt gondoltam. Kezdem az unokaöcsémmel, aki 18 hónapos és a kis apróságaival érezteti mennyire szeret, ott a családom, ott vannak azok az emberek akik alig tudnak rólam, de azt tudják, hogy a szabadidöm feláldozásával juttatok ételt az asztalukra. Ezeket a dolgokat nemrég ismertem fel igazán és sokkal jobb a hangulatom, ami érezhetö változást hozott magával, mert jobb lett a kisugárzásom és már nem azt számolom ki mosolyog Rám, hanem, hogy ki nem!

Én is mindig céltudatos voltam, csak rossz volt a cél. Mindig a gazdagság felé akartam haladni, mert úgy gondoltam, csak akkor lehetek teljes értékü ember, holott ez tévedés, mert akkor leszek teljes értékü ember, ha azt csinálom amit szeretek és abban vagyok sikeres. Persze a pénz sem egy utolsó dolog és a mai napig meggyözödésem, hogy amiért nem ügyvéd leszek, hanem szociális munkás csökkennek az esélyeim egy párkapcsolatra, de nem igazán érdekel már ez sem, mert azt akarom, hogy megtaláljam azt a Nöt aki magamért szeret, azért amit csinálok, amit képviselek és nem azért, mert tele lennék pénzzel.


Úgyhogy szerintem elöször légy tisztában önmagaddal, ha valami nem tetszik azon változtass és ne akarj túlzottan megfelelni másoknak. Ja és ami a legfontosabb, hogy várj!

Fiatal vegy Te is, rengeteg idöd van.


22/F

2011. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a kommenteket!

nincs szükségem pszchiológus segítségére... nem tartom magam se kórosnak, de hibbantnak sem, meg olyan dolgokat mondana, amikre magamtól is rájöttem vagy rájönnék. Igazából ahogy többen is írták, már megtaláltam a céljaimat, nyelveket tanulok, nyáron megyek egy elég neves szállodába gyakorlatra...van autóm is...robogóm is...sportolok mindennap...futok,konditerem,focizok és cangázok... olvasok magas színvonalú könyveket...de nincs párkapcsolatom...:(és ez a baj és csak az okokat próbáltam leírni h hogy a francba létezik az, hogy normális párkapcsolatot nem bírok létrehozni... Ennyire béna vagyok ?az igazság az h egyáltalán nem próbálkozok...

de hol?? discoban...ahhoz nem vagyok elég nagypofájú..sose voltam az a másoakt eltaposó ember...sokszor dugdosom az érzelmeim, lehet ezis 1 ok... am a lánynak aki írt nyugodtan írhat, ha gondolják dobjanak 1 emailt itten és ott beszélhetünk akár később msnen is ha gondolod:)

2011. márc. 17. 21:01
 19/31 anonim ***** válasza:
nem csak discoban lehet ám ismerkedni, szerintem az egyik legkönnyebb fesztiválokon. Próbálj meg egyet nyáron, most már nagyon sokféle stílusú van, biztos találsz olyat ami hozzád közel áll!
2011. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
hát egy ilyen fiúnak én is örülnék,nem értem mit keresel a gép előtt :D
2011. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!