Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos maradok örökre? 20 F

Magányos maradok örökre? 20 F

Figyelt kérdés
Röviden egy érett gondolkodású, céltudatos ember vagyok, aki erős gátlásossággal és önbizalomhiánnyal küzd... lehet h köze van hozzá, gyermekkoromba kőkeményen savaztak a megalázó neveléssel, és lyan szinten eltorzultam h 2 személyiségem is volt középsuliba...egyik amit csak ott mutattam amit egyébként szégyenlek( qrva rosszul viselkedtem, megjátszottam magam), meg 1 normális otthoni. most 19-20 évesen jutottam oda h megvonom a vállam és mosolygok 1 beszóláson. Sajnos nem maradt túl sok barátom, barátnőm 2 éve nem volt. Egyedül érzem magam, próbálom ezzel a kissé eltorzult személyiségemmel egészségesen, változatosan és kiegyensúlyozottan élni az életem. De már nagyon szeretnék 1 társat, akivel boldog lehetnék, feltöltődhetnék. A hatalmas falak egy vicces, okos, "cuki" fiút rejtenek aki sokkal többre többre vihette vihetné jobbra.. én remélem h még tényleg előttem az élet... de néha úgy érzem h a kis személyiségzavarom miatt lemaradtam egy izgalmas, távoli és misztikus utazásról, amit Életnek hívnak...
2011. márc. 16. 22:51
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
hát mivel magányos vagyok valahol kell lennem:D
2011. márc. 19. 20:10
 22/31 anonim ***** válasza:

"Fölöttem a tejút azért ragyog,

Mert én nézem, és húszéves vagyok" - húsz évesnek lenni!



"Ó, hányszor állottam az ég alatt

Augusztusban. Nagy, hulló csillagok

Futása széles fénysávot hagyott

Az égen, és a szívemig szaladt.


És úgy éreztem, - s úgy is volt talán -

Fölöttem a tejút azért ragyog,

Mert én nézem, és húszéves vagyok,

És hogy írás van az egek falán,


Nagy titkoké. És sokszor hajnalig

Tűnődtem, hogy mi rejlik e jelekben?"


Tóth Árpád

2011. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
53%

Jujj. A hónap "cukija" jelentkezett.


Mondjak neked egy ab-normálatlan dolgot?

Nem te vagy az első, aki tesztoszteront termel, mert épp benne van a kankorban és ha nincs mellette egy "társ" akkor már behalúzza a világvégét. Köszi Pista, egyes. Leülhetsz a kispadra.

Nem értem miért kell havonta legalább 1 srácnak azon rínia, hogy istenem egyedül van... megérdemled. Aki nem tudja értékelni a kicsit, az a nagyot pláne nem fogja megkapni. Legalább is Én szeretném ,hogy működjön ez az egyetemes igazság.


Én 20 éves koromig még csak nem is csókolóztam. Hogy miért? Mert így hozta az élet. Nem jöttem be a srácoknak. Ez van. De akkor sem az kötött le, hogy miért nem, hanem épp az aktuális hülyeség varrás, láncfűzés, kosárlabda... ami volt. És a végén egy olyan srác lett a barátom, hogy mindenkinek a szeme kiesik ha meglátják.


20 évesen lehetne már annyi eszed, hogy ismerd és nyugtázd önmagadat. Itt nem fogsz értelmes válaszokat kapni a jaj, de biztos lesz valakid... kezdetű vigaszokon kívül. Ezt akarod? Az élet kinn van OFF-line. Éld! Könyörgöm mire vársz tapsra!


És mellékesen: a tinikorod tök normális. Lehet kissé érzékenyebb vagy férfi létedre, de akkor sem rendhagyó az eset. Simán túllehet tenni magad a dolgon.

Amíg ilyen sírós anyámasszonykatonája vagy, addig a tarós kapcsolatról mondj is le szépen. Általában a nők FÉRFI-t keresnek. Nem egy gyereket.


21/L

2011. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
aha egyedül maradsz.és a 40 éves pedomacival fogsz élniiiiii.wááááá
2011. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

utolsó előtti szánalmas próbálkozás volt a kommented. Te amoylan "megmondoma frankót a világnak mer kihanemén vagyok"

ember lehetsz.... Nem lehetnek érzései, gyenge pillanatai az embernek mindig csak keménynek, megmondoma frankó stílus? 20éves korodig nem smároltál az a te bajod, most meg van 1 "nagyon" jó csávód, hát kinek mi a jó erről inkább ennyit. Ha valaki rájön 1 problémára,és szeretné kezelni, változtatni az miért siránkozás? 20 évesen az ember nem érezheti magát magányosnak? Ügyeletes szájkarate vagy

2011. márc. 20. 20:44
 26/31 A kérdező kommentje:
amúgy meg igenis lehet itt értelmes válaszokat kapni... te most az élet keménységét képviseled, és am meg mi bajod ha valaki társat akar? csak neked lehet társad a cérnafűzögetéshez? jössza tesztoszteron dumáddal.. elég merev és szűklátókörű gondolkodásmód ez... haragszol a fiúkra ? lehet h a pasid csak arra tart, de nem minden fiú olyan..:)
2011. márc. 20. 20:49
 27/31 anonim ***** válasza:
Nem a lényegre összpontosít a kérdező
2011. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Azért komikus, ahogy a 21 éves lány nagyokos válaszoló leosztja a nála csupán 1 évvel fiatalabb kérdezőt...
2011. márc. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Abból a lányból valószínűleg az hozta elő ezt,hogy nagyon közel volt a csábításhoz,hogy szintén ide jusson,és magát látja a kérdezőben. Ha valóban nem érdekelte volna,most nem így reagált volna...ami magamban nem zavar,az másokban sem.

Abban viszont igaza van,még ha agresszívan is fejezte ki magát, hogy keresd a lehetőséget,de a való életben...

2011. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta?
2011. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!