Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nyomokat hagy legbelül...

Milyen nyomokat hagy legbelül életünkön át ha?

Figyelt kérdés
Össze vissza már voltak hasonló kérdések, de így konkrétan még nem! Szóval épp most nézek egy filmet, és hasonló volt már velem is. Szóval ha hallod szüleidet, vagy ha elváltak a szülők és mondjuk egy szobában vagy anyáddal és annak barátjával és végighallgatod? Sokáig bennem volt ez, de most valahogy újra feljött ahogy néztem ezt a filmet. Mért gondolják a szülők, hogy egy perc alatt elalszik a gyerek ha lekapcsolják a villanyt? Azért tényleg xar egy élmény még ennyi év után is.
2011. márc. 16. 12:12
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
22:57 - tehát jelenleg nincs gondod a szexuális életeddel, de rágódsz rajta, hogy hátha kihathat... Ha eddig nem volt, akkor ezután is csak az önbeteljesítő jóslat miatt lesz.
2011. márc. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy mindent megtud az ember magyarázni, most pl azt, hogy lehet csak bebeszéli az ember magának pl ha és most így kimondva mivel nem vágta itt senki sem pl én olyan zavarokra gondolok itt szexuális teljesítmény gyengeségre, túl rövid idejű merevedési zavarokra, amit ugyan meglehet testi bajjal is magyarázni de a tudatalatti is tud elég rendesen dolgozni ám. És hogy még egy személyes dologgal is jöjjek nem egyszer eszembe jut mikor anyámék veszekedtek, hogy anyu úgy vágott vissza apámnak, hogy "höhö impotens" és ez valahogy bennemmaradt elég rendesen, és hát hogy is mondjam? elég rendesen rárakta a szexuális életemre ezt az egészet, (szal értitek hogy az ember nem e örökli meg ilyenek) bár nemtom anyám akkor mire gondolt hogy állandóan gyenge volt a fater vagy mittomén de volt párszor mikor odakerült a sor és ugyan én az idegeskedéssel jöttem, de na szóval értitek? Nem úgy sikerült ahogy az ember tervezte na. És ebből jönnek önbizalomhiány stb stb érzések is és ez qurvára idegesítő, és ilyenkor jutnak eszembe a jó kis albis élmények. :( Tehát nem lehet mindent megmagyarázni, vannak lelki kihatások is. :(
2011. márc. 17. 10:02
 33/34 A kérdező kommentje:
hozzáteszem, szilveszteri buli után, gondolom az ellazultságtól meg nem voltam olyan feszült :D az akkori barátnőm még "bajnokom-nak" szólított közben. Tehát gondolom nem testi, inkább lelki nekem ez sokszor. Csak a hüle tudatalatti dolgozik egyfolytában sajnos.
2011. márc. 17. 10:05
 34/34 anonim válasza:
Szerintem ez egy érdekes kérdés. A világtörténelem folyamán az emberk egy helyiségben aludtak, nagyon sok helyen ma is. Csak a modern nyugati világban vagyunk külön szobában, s ennek az az eredménye, hogy a szeretkezés gondolatával az átlagember elméletileg ismerkedik meg először. Ehez jön a vallási tanitások lelki nyomása, miszerint a szeretkezés az bűn, tiltott gyümolcs, amit csak rejtve, bújkálva lehet élvezni. Igy aztán természetes, hogy a gyermeknek lelki zavart okoz, bármilyen korban, amikor fül, esetleg szemtanuja is, lehet a szülői szeretkezésnek. Sajnos a mai filmek, a szerintem enyhén túlzásba vitt szex-kultusz sem segit ebben. Egyénenkét kell elgondolkoznunk a témán, elfogadnunk a tényt, hogy a szex az egy természtes dolog, minden ember életének egyik fontos, természetes funkciója, tehát bele kell byugodnunk, hogy ez úgy van a szüleink esetében is. Elvégre mi is ennek eredményeként születtünk. :)
2017. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!