Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nyomokat hagy legbelül...

Milyen nyomokat hagy legbelül életünkön át ha?

Figyelt kérdés
Össze vissza már voltak hasonló kérdések, de így konkrétan még nem! Szóval épp most nézek egy filmet, és hasonló volt már velem is. Szóval ha hallod szüleidet, vagy ha elváltak a szülők és mondjuk egy szobában vagy anyáddal és annak barátjával és végighallgatod? Sokáig bennem volt ez, de most valahogy újra feljött ahogy néztem ezt a filmet. Mért gondolják a szülők, hogy egy perc alatt elalszik a gyerek ha lekapcsolják a villanyt? Azért tényleg xar egy élmény még ennyi év után is.
2011. márc. 16. 12:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
hát nem jó ha gyűl ez benned, ha jó a viszonyotok szerintem egyszer beszéld meg vele, akkor észreveszi magát (így utólag) s te is megnyugszol
2011. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Háát figyelj: Én már nem lakok otthol, alig talizunk az utóbbi két évben szinte. Úgysem jön ki olyan lépés, főleg, hogy majd tíz éve már férje is van. Szóval szinte ahogy a bíróság mondja hatáját vesztette a dolog. Csak remélem nem jön ki olyan dolog emiatt, amiből egyet már észrevettem, de remélem ez csak a látszat következmény. na minden jót mindenkinek.
2011. márc. 16. 12:40
 23/34 anonim ***** válasza:

Uramisten!

Ez durva. Sosem csinálnék ilyet. Igaz, nincs gyerekem. Én ha összebújok a párommal, még a macskagyereket is kizárom a szobából. Pláne ha embergyerekem lenne! Ilyet nem tehet egy szülő. Miért nem szóltál nekik? Már elég nagy voltál akkor.

2011. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Jaj, először én sem értettem a kérdést, de aztán olvasva a kommenteket, leesett.


Ilyet az én szüleim is csináltak és mindig nagyon utáltam. Korábban már volt pár ilyen kérdés, ott részletesebben is kifejtettem ezt.

Nem szóltam nekik emiatt, mert elég ciki lett volna szóba hozni, főleg gyerekként. Most, hogy felnőttem se beszélünk a szüleimmel erről a témáról.

Akkoriban pedig inkább én szégyelltem magamat helyettük is. Legszívesebben felkeltem volna az ágyból és kimentem volna a szobából, de nem mertem.

Inkább próbáltam úgy csinálni, mintha aludnék, de persze még utána se tudtam jó ideig elaludni. Nagyon zavart.

Olyan is volt, hogy átmentek egy másik szobába, magukra zárták az ajtót és rögtön nekiálltak a dolognak. A félreérthetetlen zajok persze teljesen áthallatszottak. De ez volt még a jobbik eset, mert legalább nem közvetlenül mellettem, tőlem 1-2 méterre csinálták.


De hála istennek nem lett ettől semmilyen pszichikai problémám. Legalábbis azt hiszem. Én is és a környezetem is normálisnak tart.

Még ugyan nincs gyerekem, de ha lesz, biztos, hogy soha nem fogom előttük, egy szobában velük csinálni.

2011. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
engem is nagyon zavart amikor hallottam vagy láttam anyuékat.én majd próbálok jobban odafigyelni,ha gyerekeim lesznek.
2011. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Mennyi értetlen ember van ezen az oldalon, pf.. Undorító amit csinált. Az állatok csinálják ezt.
2011. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi lett benned a következménye? Azóta sincs kedved a szexhez? Vagy homo lettél? Vagy mindig depressziós vagy miatta?
2011. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Jaj, fejezzük már be ezt a "homozást". Nyilván hetero a kérdező, de ha meleg, akkor mi van? Semmivel sem kevesebb mint azok akik "homoznak".
2011. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
:D dehogyis lettem meleg. Csak tod hallottam már olyat, hogy ilyen is kihathat a szexuális teljesítményre meg hasonló dolgokra. És qurvára nincs majd kedvem ezeket átélni mert anyám nem bírt magával, hírtelen élte ki magát amít lehet apámmal nem tudott. Hát szomorú ez, de sajnos így van.
2011. márc. 16. 22:57
 30/34 anonim ***** válasza:
12:52 vagyok. Még annyit fűznék hozzá, hogy én sem lettem meleg, de 28 évesen még soha nem volt hosszabb, tartósabb kapcsolatom. Hogy ennek van-e ehhez köze, vagy egyébként is így alakult volna, azt nem tudom.
2011. márc. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!