Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nyomokat hagy legbelül...

Milyen nyomokat hagy legbelül életünkön át ha?

Figyelt kérdés
Össze vissza már voltak hasonló kérdések, de így konkrétan még nem! Szóval épp most nézek egy filmet, és hasonló volt már velem is. Szóval ha hallod szüleidet, vagy ha elváltak a szülők és mondjuk egy szobában vagy anyáddal és annak barátjával és végighallgatod? Sokáig bennem volt ez, de most valahogy újra feljött ahogy néztem ezt a filmet. Mért gondolják a szülők, hogy egy perc alatt elalszik a gyerek ha lekapcsolják a villanyt? Azért tényleg xar egy élmény még ennyi év után is.
2011. márc. 16. 12:12
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
szerintem a felettünkállóság is benne van, szóval ő egy szülő én meg gyerek voltam..
2011. márc. 16. 12:14
 2/34 anonim ***** válasza:
0%

mi a kérdés? mert én nem értem amit ide írtál


mit hallasz mikor lekapcsolják a villanyt? vagy mit gondolsz ha lekapcsolják a villanyt s te hallod, hogy beszélnek? esetleg rólad beszélnek?

2011. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Ez nekem is zavaros... Nekifutsz még egyszer?
2011. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nekem leesett. A szüleit vagy a szülőjét hallja szeretkezni - a szülők meg tévesen azt gondolják, hogy a villanyleoltással elaltatták a gyereket és szabad a gazda.


Tolmácsolást occsó'n vállalok :)

2011. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Elég ronda dolog egy nagyobb gyerek mellet szerelmeskedni!

Ha valaki gyereket vállal akkor eleve mielőtt megérkezik legyen neki már külön szobája! Ok, hogy 2 gyerek van 1 szobába, de ne a szülőkkel!!!

2011. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Én már hallottam anyámat a barátjával, mert egymás mellett volt a szobánk. Különösebben nem rázott meg, nem is érdekelt igazából, viszont nem akartam azért hallgatózni, úgyhogy bekapcsoltam az mp3amat..
2011. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Gondolom egy kevésbé jól hangszigetelt lakásban nem feltétlenül kell egy szobában lenni, hogy hallják.


Ilyen emlékem nincs, de apám hortyogása/horkolása simán áthallattszott hozzám. Ezért voltam alvásmegvonásos gyerek, mert hangos volt :)

2011. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
első kettőnek: már bocsi de egy villanykapcsolónak a kattanása milyen nyomokat tud hagyni egy emberben? Amúgy úgy vegyétek a kérdést hogy nem tini vagyok, szóval biztos nem puszilkodásra kell gondolni ha felnőtt fejjel is bennem van. szóval?
2011. márc. 16. 12:23
 9/34 anonim ***** válasza:
Én tuti rájuk urgottam volna 2x is megondolták volna, hogy nem a gyerek előtt! A szex mára nem tabu, de ne legyünk indiszkrétek!
2011. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
55%

Egy szobában voltál a szüleiddel, illetve anyud új párjával és ők valami olyat mondtak, tettek, ami számodra gáz volt? Mert te még nem aludtál, csak ők hitték azt?

Ha így van, elég szar lehetett...

Nem tudom mit hallottál, láttál, de biztos, hogy kellemetlen lehetett és azt is elhiszem, hogy mély nyomokat hagyott benned.

2011. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!