Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nyomokat hagy legbelül...

Milyen nyomokat hagy legbelül életünkön át ha?

Figyelt kérdés
Össze vissza már voltak hasonló kérdések, de így konkrétan még nem! Szóval épp most nézek egy filmet, és hasonló volt már velem is. Szóval ha hallod szüleidet, vagy ha elváltak a szülők és mondjuk egy szobában vagy anyáddal és annak barátjával és végighallgatod? Sokáig bennem volt ez, de most valahogy újra feljött ahogy néztem ezt a filmet. Mért gondolják a szülők, hogy egy perc alatt elalszik a gyerek ha lekapcsolják a villanyt? Azért tényleg xar egy élmény még ennyi év után is.
2011. márc. 16. 12:12
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
mondjuk ki aki nem vágja: igen, ez volt nekem sajnos, anyám barátjával. kábé két méterre az ágyamtól végighallgatni ahogy a csávó élvezkedik, veri neki befele és gondolhatjátok hogy mi van olyankor.. szóval senki ne egy mit tudom én milyen gyengéd szeretkezésre gondoljon na. Vágjátok már?
2011. márc. 16. 12:26
 12/34 anonim ***** válasza:
Hány éves voltál, amikor ez történt?
2011. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Én eddig is vágtam.
2011. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
14-15
2011. márc. 16. 12:29
 15/34 anonim ***** válasza:

nem írtad mennyi idős vagy, honnan kellett volna tudjuk? ha visszaolvasod, te is meglátod, hogy nem érthető amit mondani akartál


az tény, hogy nem illik se kisebb se nagyobb gyerekkel egy szobában szeretkezni, mert akármikor felébredhet és megrázó lehet számára

én nyitottam az éjszaka közepén 4-5 éves koromban a szüleimre véletlenül és emlékszem, hogy be is mentem de kihajtottak, majd kijöttek és beszélgettek velem, arra már nem emlékszem, hogy mit, semmiféle nyomot nem hagyott bennem, csak annyi, hogy emlékszem erre

2011. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
60%

14-15???

Mit kerestek ott melletted?

Azt hittem még kisebb voltál.

Hát nagy blődség volt ez anyádéktól.

2011. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
albérletbe mivel épp válltak és anyunak közben lett egy barátja. Hát ezért mondom amúgy, hogy sok ilyen van, és ezt mivel nehéz feldolgozni vagy egyáltalán elmondani a szülőknek benne marad az emberben. Pedig néha jó volna odavágni neki mikor szóban bántja az embert. Csak azért, hogy leálljon és gondolkodjon el... méghogy mi miattunk mentünk albiba meg mennyit dolgozott hogy tudja fizetni.. ez okés, de a többi?
2011. márc. 16. 12:32
 18/34 A kérdező kommentje:
egy szobából állt az albi.
2011. márc. 16. 12:33
 19/34 anonim ***** válasza:
38%

14-15 évesen már nem annyira szülőfüggő vagy "magatehetetlen" az ember. Rájuk lehet szólni, hogy hagyják abba, vagy vonuljanak arrébb.


Egy kisgyereknél még megértem, aki nem tud, nem mer szólni, esetleg nem is érti teljesen, hogy mi történik. De 14-15 évesen már helyzetismerete és saját véleménye is van az embernek.

2011. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
olyan gyerek voltam, akit kifogtak az osztálytársai, nem volt önbizalmam és még sokszor ma sincs. anyunak nem egy jó természete van, hidd el, még én kaptam volna utána. Azért odaszólni hogy hagyják abba. hm.. na persze.
2011. márc. 16. 12:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!