Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem ezt?

Mit tegyek, hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés
Két éve élek komoly párkapcsolatban, a párom két gyermekét neveljük közösen. Anyagi helyzetünk nem teszi lehetővé , hogy közös babánk legyen és az idő is telik fölöttem, 34 éves vagyok. Annyira bánt ez a dolog és senkinek nem tudom igazán elmondani, mindig is a legnagyobb álmom volt hogy anya leszek, most pedig végképp le kell mondanom erről a csodáról a pénz miatt. Annyira nullának érzem így magam, saját gyermek nélkül, nem érzem magam igazán nőnek egy haszontalan embernek érzem magam, már teljesen depressziós hangulatban vagyok hónapok óta emiatt. Tényleg értéktelen egy nő aki ne szül gyermeket? Néha úgy érzem ezt gondolják rólam.
2011. márc. 16. 11:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
12:31-es: neked is nagyon köszi.
2011. márc. 16. 14:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Arra is gondolj, hogy folyamodhatsz csp-ért, ami két gyermek után 27800/hó, de három után már 50100/hó. Az plusz 22300ft, amit a babára tudtok költeni. (Mondjuk csak azt költitek rá, és akkor nektek marad, ami marad. Ha van elég tejed, akkor elégnek kell lennie, bár nem túl nagy lábon..)
2011. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!