Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem hajlandó tenni...

Anyám nem hajlandó tenni semmit az én érdekembe, hogy kicsit jobban érezzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és van egy 52 éves anyám.

Nagyon vallásos.

De soha nem tanított vagy mondott semmi értelmeset.

Ilyenre tanított, legyek mindig alázatos, szerény, és soha ne szóljak vissza. Ennek az lett az eredménye, soha nem vesznek be sehova, mindig kivagyok közösítve az iskolában. Állandóan piszkálnak bántanak.

De nem is ez a legnagyobb gond.(!)

Ha nem az, hogy nem mondott soha hasonlót, hogy "menjünk el fogszabályzásra, hogy amikor középsuliba megyek, addigra szépek legyenek a fogaim". (Ha most raknák fel a fogszabályzót, nagyon sokáig rajta lenne, mert eldeformálódott az alsó állkapcsom)

Vagy ha tetszeni fog neked egy lány, addigra legyenek neked is szép fogaid vagy hasonló.

Anyámnak semmi se szégyen. Mindig egy számmal nagyobb ruhában járat, ünneplő cipőbe járat iskolába.

Meg hasonlók.

Neki tényleg semmi de semmi se szégyen.

Hiába mondom nem érti.


2011. aug. 29. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos vannak ilyen szülők, majd ha felnőtt leszel másképp élsz, sajnos ő nem fog változni. De barátaid nem a fogad és a ruhád miatt nincs. Próbálj kicsit te is magadba nézni.
2011. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Anyádnak igaza van. Egy fogszabályzó egyrészt nagyon drága, másrészt anyukádék idejében még nem volt "divat".


Te mondtad neki, hogy szeretnél?

2011. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

teljesen igazad van.ha már megszült az érdekedett nézze.lust volt veled a fogorvosnál ülni.igen is,meg kellett volna csináltatnia a fogaid.és az nem igaz,h nincs pénz arra. én is ismerek olyan,akinek megmondta az orvos,h meg kell műteni a fiát,mert különben soha nem lesz gyereke.nem vitte egy a fiát,és most itt van 25 évesen,nem leeht,soha saját gyereke,az anyja lustasága miatt.

Érdekes felfogások.én biztos,h a gyerekem javát fogom nézni!!!!!!

2011. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!