Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érezzem magam jobban a...

Hogyan érezzem magam jobban a bőrömben?

Figyelt kérdés
Önbizalom növelő tippetek van valami? Azt mondják nem vagyok csúnya, vannak jó visszajelzéseim, de mégsem tudják beleverni a fejembe, hogy jó csaj vagyok. Nem vagyok már tini, pedig tudom, gyerekes a kérdésem.
2011. jún. 19. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a ruha volt a legjobb megoldás.. vettem pár ruhát ami nagyon jól áll, változtattam a sminkemen, hajamon. És már is minden más lett.. :) sok sikert
2011. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, és én sem vagyok már éppen tini. Néha akkor van önbizalmam mikor jól áll a hajam, vagy pl tudom hogy szép a bőröm, vagy ha új ruha van rajtam. De ez sajnos csak ideig-óráig tart...
2011. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Új ruha meg volt, tényleg jobb, ha tudom: "Most jól nézek ki." De ez tényleg ideig óráig tart.:( Valahogy bele kéne verni a fejünkbe, hogy igen is jól nézünk ki!:D
2011. jún. 19. 12:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkabb probald elfogadni magadat olyannak amilyen vagy. Nem azt mondom hogy ne figyelj oda a kulso megjelenesedre, de ne ez hatarozza meg az eleted minden percet. Mindenkinek ugyse fogsz tudni megfelelni vagy tetszeni, akar mit csinalsz, de gondolom igy is korbe vagy veve olyan emberekkel akik teged kedvelnek es elfogadnak. En is tudnek egy olyan lanyrol kepet felrakni ide, akit valoszinuleg sokan lecsunyaznanak, de eloben nagyon sok embernek szimpatikus a kisugarzasa, es a pasik teren se volt soha gondja, pont azert mert ki van bekulve sajat magaval, es ahelyett hogy azon gorcsolne hogy hogyan nez ki meg kinek (nem) tetszik, elvezi az eletet es elfogadta magat olyannak amilyen.
2011. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár éve én is így voltam. Mondjuk kicsit túlsúlyos is voltam akkoriban. Aztán el kezdtem futni, aerobikozni, táncolni. Nagyon jót tett az önbizalmamnak. Később aztán abbahagytam, mert elértem az álomsúlyt. Azóta tartottam magam, de megint önbizalom hiányos lettem. Aztán egyik napon elmentünk partyzni a baráti körrel. Nem akartam elmenni, mert a hajam sem volt valami jó állapotban, és nem tudtam mit vegyek fel. De csak rábeszéltek. Táncoltunk, és olyan jól éreztem magam. Akkor jöttem rá, hogy mi hiányzik az életemből... a tánc. Beiratkoztam egy suliba, és azóta nincsenek önértékelési problémáim. Mindig jól érzem magam, főleg amikor kilépek a próbákról. Sokkal több fiú néz meg (aminek persze a párom nem örül annyira:)) Szóval én ebben leltem önbizalom növelésre. :) És már én sem vagyok tini! :)

2011. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ez jó.:) Azt tudtam, hogy kellenek célok az életben. Csak azt nem tudom, hogy mihez kedjek. Én még nem találtam meg azt, amiben kiélhetném magam, ami dobna egyet az egómon. Nem tudom mibe fogjak bele, lehet több dolgot kéne kipróbálnom. Csak mit?
2011. jún. 19. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!