Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bízhatok benne?

Szerintetek bízhatok benne?

Figyelt kérdés

A párommal szinte minden rendbe, bár sokat stresszel, sokat idegeskedik, nem sok szabadsága van, ami rányomta a szexuális életünkre a bélyegét.Múlt évbe társkeresőn ismerkedett lányokkal, mondván, lehet, hogy nem vágyik rám, mint régen, s erre volt kíváncsi, majd amikor lebukott, adtam neki még egy esélyt, mert nem csalt meg, de olyan stílusba írkáltak, mintha nem is lenne barátnője.

Karácsony táján észre vettem, hogy a myvipen egyedülálló lányokat keresett a környéken, s csak a profilukra nézett rá, nem tudom, hogy írt e nekik. Azóta úgy tűnik abba maradt, viszont továbbra is flörtölget a lányokkal a facebookon, ismerőseivel. Ami nem is bántana, de az már igen, hogy pár lányra ránéztem, s némelyik egyedülálló.

S bár vannak olyan lányok, akiket én is ismerek, s tudom, hogy a lányok nem akarnak tőle semmit sem, de ezek az egyedülállóknál már más a helyzet, nem tudom miért írt rá, azzal magyarázza, hogy minden pasi flörtölget, s sosem csalna meg. De olyan rossz, amikor tudom, hogy filmet nézünk együtt, s pont akkor írkál egy olyan lánnyal, akivel pl flörtölgetni szoktak.

Úgy érzem, hogy a kapcsolatunkat árulja el, mert ha minden jó lenne közöttünk, nem flörtölne napi szinten szerintem. Próbáltam vele megbeszélni, de mindig vagy veszekedés lett a vége, vagy felvetette, hogy féltékeny vagyok, bízzak meg benne.Annak idején megbocsájtottam neki, de feldolgozni nem tudom, de elfelejteni sem.


2011. márc. 15. 17:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik nőm volt ilyen, a kapcsolatunk alatt fent volt társkeresőn is. Az egyik rokonom meg is találta, mindenki felháborodott rajta, az a h.lye meg nem vette észre magát. El is hagytam. A mai napig fent van társkeresőkön, részvétem a jelenlegi barátjának. Az a kis h.lye azt hiszi, olyan szép, amennyire nem az.
2011. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!