Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bízhatok benne?

Szerintetek bízhatok benne?

Figyelt kérdés

A párommal szinte minden rendbe, bár sokat stresszel, sokat idegeskedik, nem sok szabadsága van, ami rányomta a szexuális életünkre a bélyegét.Múlt évbe társkeresőn ismerkedett lányokkal, mondván, lehet, hogy nem vágyik rám, mint régen, s erre volt kíváncsi, majd amikor lebukott, adtam neki még egy esélyt, mert nem csalt meg, de olyan stílusba írkáltak, mintha nem is lenne barátnője.

Karácsony táján észre vettem, hogy a myvipen egyedülálló lányokat keresett a környéken, s csak a profilukra nézett rá, nem tudom, hogy írt e nekik. Azóta úgy tűnik abba maradt, viszont továbbra is flörtölget a lányokkal a facebookon, ismerőseivel. Ami nem is bántana, de az már igen, hogy pár lányra ránéztem, s némelyik egyedülálló.

S bár vannak olyan lányok, akiket én is ismerek, s tudom, hogy a lányok nem akarnak tőle semmit sem, de ezek az egyedülállóknál már más a helyzet, nem tudom miért írt rá, azzal magyarázza, hogy minden pasi flörtölget, s sosem csalna meg. De olyan rossz, amikor tudom, hogy filmet nézünk együtt, s pont akkor írkál egy olyan lánnyal, akivel pl flörtölgetni szoktak.

Úgy érzem, hogy a kapcsolatunkat árulja el, mert ha minden jó lenne közöttünk, nem flörtölne napi szinten szerintem. Próbáltam vele megbeszélni, de mindig vagy veszekedés lett a vége, vagy felvetette, hogy féltékeny vagyok, bízzak meg benne.Annak idején megbocsájtottam neki, de feldolgozni nem tudom, de elfelejteni sem.


2011. márc. 15. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gond, hogy másokkal barátkozik (gondolom ez a hivatalos verziója), hanem az, hogy ezzel megaláz téged.

A férjem is flörtöl az ötvenes hölgyekkel, ha ügyet intéz, mert így gyorsabb és jobb bánásmódban részesül, de ezt én tanítottam, illetve én is "flörtölök", még apámtól tanultam ezt a technikát.

Tudom, hogy ilyenkor nem azért teszi a szépet, mert akar valamit a hölgyektől - illetve akar, de nem azt :)


Szóval itt a tiszteletlenség a legnagyobb gond.

2011. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Azzal nincs baj, ha a helyzet úgy adja, és mint az első válaszoló is írta, az ember itt-ott flörtöl, de az megint más, hogy a te párod kifejezetten keresi ezeket a lehetőségeket. Te tudod eldönteni, hogy neked ez belefér a kapcsolatba vagy nem. Ami az én véleményem, ez rettentő aljas dolog veled szemben, és el tudom képzelni mennyire rosszul esik, és teljes mértékben igazad van, ha emiatt neheztelsz rá. A másik meg kinek van kedve azon idegeskedni, vajon mikor nem lesz már elég a flört és esetleg továbblép... Szerintem ennek a kapcsolatnak így nincs jövője, és csak magadnak okozol fájdalmat, keserűséget, ha továbbra is benne maradsz.
2011. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Mindenesetre nekem viszketne a tenyerem, hogy rám nincs ideje, energiája, másokkal flörtölni bezzeg van.
2011. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Hogy a fenébe bízhatnál már meg benne?Dehogyis!És azt mondja, bízz meg benne, nem csalna meg? Dehogyisnem!Teljesen hülyére vesz, mert neki így kényelmes. Hagyd ott a francba, baromira ezt érdemli.
2011. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez a fiú mindent megcsinál mellett, mert hagyod! Lyukat beszél a hasadba, mert hagyod!
2011. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tény, hogy egész nap amikor végez a munkával, haza jön, viszont amint haza jön, kapcsolja be a gépet, s msn-en, vagy facebookon írkál a lányokkal.

Azt mondta, hogy bármikor bele olvashatok, hiszen nem csinál semmi olyat sem.Az msn menti a beszélgetéseket, de a facebook nem.

Higyjétek el nekem is viszket a tenyerem, s teljesen tanácstalan vagyok, hiszen tény, nincsenek barátai, mármint vannak, de mivel csak havonta tudnak össze futni, hiányzik neki. Régen sokat bulizott, ott is flörtölgetett, de mivel már nem jár bulizni, ereje sincs, meg ideges, ez miatt itthon van, viszont így meg azt látom, hogy amikor filmet nézünk elméletileg együtt, én az ágyon nézem a filmet, ő a gép elöl msn-t püttyögtetve. Elértem, hogy már amikor filmet nézünk nem nagyon írkálgat akkor, de engem ez bánt. Már mondtam neki többször is, hogy zavar, de azt mondta, hogy ezzel nem csal meg. S tény, tényleg nem tudom, hogy mennyire menne el, illetve meddig. Régebben is azt hazudta, hogy barátkozik, csak a kezembe került egy msn beszélgetése, amibe a csajnak azt fejtegette, hogy direkt csinosabb lányokkal barátkozik, mert velük bármi is lehet, s amikor rákérdeztem akkor, be is ismerte.

2011. márc. 15. 17:28
 7/11 anonim ***** válasza:

szia

Szerintem szakíts vele, mert ha ezt csinálja tuti nem szeret. Én is átéltem hasonlót a volt bnőmnél uh tapasztalatból beszélek. Minél tovább húzod annál rosszabb

2011. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a fiú csak azért van még veled mert nem talált "jobbat".

Szerintem ne várd meg amíg megcsal, keress egy téged tisztelő társat.

2011. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17.36 tökéletesen megfogalmazta az én véleményemet is.
2011. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a kérdésedben benne a válasz, én nem bíznék benne, tuti!!!

Ez nem korrekt részéről. Csak hitegeted magad! Ha van eszed, lépj ki a kapcsolatból mihamarabb!

2011. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!