Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem szerelmes lett, el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerelmes lett, el akart hagyni, aztán mégis engem választott. Bízhatok benne?

Figyelt kérdés

Esküszik, hogy soha többé stb. Mennyire lehet hinni ebben? Tapasztalatok?

Kisbabánk van.


2009. ápr. 2. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmire sosem szabad esküdni, hiszen az érzéseket nem tudjuk befolyásolni. Megbocsájtani lehet, egyszer, de felejteni sajnos nem. Mindemellett adj neki egy esélyt, főleg hogy babátok is van. Egyszer mindenki hibázhat.
2009. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha szerelmes lett akkor az elég gáz. Ezekszerint téged már nem szeret, majd másba is szerelmes lesz megint.

Az hogy a kukaca másra is felállt és ezért csalt meg az is más mint hogy SZERELMES lett másba.


A kérdés nem az hogy bízhatsz-e benne hanem az hogy te ezzel tudsz-e együtt élni. Nagyon sok nö úgy éli le az életét hogy a férje az orra elött csalja, de nyel egyet és ezt bevállalja és ez így jó. Más azt mondja hogy ha már a férje másra csak rá néz neki ez már válo ok. Arra adj választ hogy te eltudod ezt nézni vagy sem. Képes vagy ezzel együtt élni vagy sem.

2009. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
51%
Most nagyon erősnek kell lenned! Vedd át az irányitást!
2009. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Hát igen! Ha megcsal az egy dolog, azon szemet tud hunyi az ember, de hogy SZERELMES is, akkor szerintem...nincs esély...
2009. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Már nem szerelmes abba a másik nőbe, teljesen kiábrándult, mert az a ribanc csinált egy-két dolgot.

Így jobbak az esélyek, ugye?

2009. ápr. 2. 16:30
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán látom, hogy jobbak lennének az esélyek. A szerelem, nem a test, hanem a szív-lélek, ami ha bárki más iránt erősebbé válik, mindenféle erőszakos befolyás nélkül, mint irántad, akkor nem te vagy számára az igazi, és még ha csalódott is abban a másik nőben, valahol ott van a világban az, aki iránt nem fog elmúlni csakúgy, és akkor nem tudsz tenni semmit. A hormonok, a test irányítható, de a szív és a lélek nem, és pont ezért nem hibáztatható senki azért, amit a szíve és a lelke miatt tesz.
2009. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

azt mondja, óriási lecke volt ez neki, és soha nem tenné már kockára a boldogságunkat, és nem kell neki más, csak a mi életünk...

én egyébként nem hiszem, hogy valóban szerelmes lett volna...csak előttem nem volt senkije

2009. ápr. 2. 16:48
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Én is úgy vagyok vele, hogy az, hogy lefeküdne valahol, valakivel igazából nem érdekel. De a szerelem az más. Az érzelem, az döntés, az meggondolt dolog. Azt nem tudom, hogy meg tudnám-e bocsátani. Mert az is jelenti, hogy engem már nem szeret.

Hogy ezek után kötelességtudatból, mert a másik nőnek nem kell, mert csalódott visszajön, annak szerintem az irántad érzett szerelmének nem sok köze van.

Én biztos nem lennék az, akihez vissza lehet jönni, ha a másikban csalódott. A "maradék"

2009. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez jó lecke volt neki, és ha egy kis szerencséd van, egy időre kiábrándult az ilyesfajta nőcskékből :) Nem tudom, miért írták sokan, h ha "csak" megcsal, az nem baj.. Engem speciel jobban zavarna.

Szerintem adj neki még 1 esélyt, nem érdemes rögtön felrúgni a családot!

2009. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha adsz is esélyt,mindig benned marad a tüske

ezzel én is így voltam

29 volt a férjem ,gyerekek voltak,visszafogadtam

aztán 40 lettem,és nekem jött az igazi szerelem......

eléldegélünk együtt,de nem kívánom senkinek

2009. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!