Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem szerelmes lett, el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerelmes lett, el akart hagyni, aztán mégis engem választott. Bízhatok benne?

Figyelt kérdés

Esküszik, hogy soha többé stb. Mennyire lehet hinni ebben? Tapasztalatok?

Kisbabánk van.


2009. ápr. 2. 15:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A nőnek egyébként még mindig kellene, sokáig tepert, meg manipulálta a férjemet, szóval nem a nő dobta ki, ez azért bíztató....

köszönöm mindenkinek a választ, volt, ami fájt...

2009. ápr. 2. 19:16
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Akármit mond ezek után,ha már egyszer egy nő igy el tudta csavarni a fejét még ha utána ki is ábrándut belőle,akkor sajnos téged már nem szeret eléggé,legalább is nem szerelemmel.És ez elég nagy baj.Ha szerelemmel szeretne,mégis becsúszott volna a megcsalás,semmiképpen sem akart volna elhagyni,még ha vonzódott is a másik nőhöz.Sajnos itt nagyok a problémák.
2009. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Annak nem lehet elcsavarni a fejét, aki nem vevő rá. Tudom, hogy fáj, amit mondok, de sajnos nem úgy tűnik, hogy azért megy vissza hozzád, mert szeret téged, hanem mert - ahogy te is mondtad - a másik nőből kiábrándult a tettei miatt. De ez nem azt jelenti, hogy téged szeret. Ha szeretne, akkor nem tudott volna mást szeretni. Én nem tudnék azzal a tudattal élni, hogy én meg a gyerekem a "ha nincs ló, jó a szamár is" kategóriába esünk. És ha jön egy másik nő és ő újra félre fog nézni? Szerintem igen, de kívánom neked, hogy ne így legyen!
2009. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem dőlnék be ennek a dumának, hogy megváltozok, meg csak a család a fontos. Azért mondja, mert tudja, hogy erre vágysz, és ezzel lehet meglágyítani a szívedet és az ellenállásodat. Ne "ribancozd" le a harmadikat, mert a történetet csak a férjed elmondásából ismered, és gondolom az előtted is egyértelmű, hogy nem fog semmi olyat mondani a férjed a kapcsolatról, vagy a barinőről, ami rá nézve negatív lenne, vagy nehezebbé tenné a családhoz visszavezető utat.
2009. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elolvastam a hozzászólásokat,szerintem mindenkitől hasznos tanácsokat kaptál. Csak te tudod eldönteni, hogy meg tudsz-e még bízni a férjedben,tudsz-e naponta úgy ránézni,felébredni mellette, hogy ne gondolnál arra,hogy mit tett veled és a babátokkal.

Biztosan szeret téged, ehhez nem is fér kétség, csak vajon szeret-e tényleg annyira, ha netalán mégegyszer megérinti a szerelem érzése,megálljt tud-e parancsolni!?

Szerintem ilyen helyzetben tényleg nem egyforma döntéseket hoznak az emberek,mert én biztosan nem folytatnám így a párommal a kapcsolatot! De ez a te életed,és most a te döntésed lesz!

2009. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%

Az is kérdés, h mikor volt ez az eset. A terhességed alatt, a gyerek első 1-2 hónapjában?

Ha igen, én megbocsájtanám. Sok ffi nem veszi túl jól ezt a "terhesség, kisbaba, hormonok" dolgot, és lássuk be, mi nők sem vagyunk ilyenkor a helyzet magaslatán. A babával együtt minden más, Te, Ő, az életetek. Talán csak bepánikolt, vagy elege lett.

Nekünk 5 hónapos a kicsink, és rengetegszer "rezgett a léc". Mindketten hibáztunk (bár félre nem lépett egyikünk sem-remélem).

Szóval szerintem adj még egy esélyt, de azért tartsd nyitva a szemed (de ok nélkül ne vádaskodj, arra vigyázz!)! Ha menni akar, v újra megcsal, tedd csak ki!

Rajtad múlik minden! Ha úgy érzed, h fog ez még működni, bocsáss meg neki!

2009. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem olvastam végig az összes választ, ezért bocs ha bármit ismétlek, de a saját példámat írom le.

Az én ex férjem is szerelmes lett, el akart menni, aztán végül mellettem maradt. Akkor voltak a gyerekeink 9 hónapos és 27 hónaposak.

Aztán még úgy nézett ki a szitu, hogy én tegyem össze a kezeimet, hogy nem ment el. Pedig ő is esküdözött, meg fogadkozott, hogy soha többet.... ahhhaaa, persze

Eltelt ezután az eset után kb. 3-4 év, aztán megint ugyanott voltunk, szerelmes lett.....

Ekkor már hagytam elmenni, és rájöttem, hogy sokkal jobban jártam volna, ha már az első esetnél hagyom menni.


Szóval, hiába a fogadkozás, ha belefut egy olyan nőbe aki kiveti rá a hálóját, nem lesz elég erős, hogy ellenálljon neki, mert ha az lenne, akkor az első sem történt volna meg.

Sajnálom, ez van. Jobban jársz, ha megszabadulsz tőle.

2009. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!