Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Árván maradt nők! Nem éreztéte...

Árván maradt nők! Nem éreztétek azt mikor babát vártatok/terveztetek, hogy milyen jó lenne ha az anyukátok segítene nektek?

Figyelt kérdés

Még nem tartok ott hogy babám legyen, de sokszor eszembe szokott jutni, hogy ha egyszer lesz, akkor ki fog segíteni nekem?

Persze ott van jobb esetben a baba apukája, de az más. Meg egy anyós is más tészta...


2011. márc. 12. 00:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ha tudnál olvasni (látom nehézséget okoz) akkor láthatnád kedves utolsó, amit fentebb írtam, de a gyengébbek kedvéért bemásolom:

" "más tészta"? Szokták ezt mondani, tudod ha arra utalnak hogy valami/valaki MÁS. Jelen esetben MÁS ÉDESANYJA nem a SAJÁTOM."


Erre a te válaszod:

"Ugyanúgy anyja valakinek -méghozzá a társadnak- mint a te anyád."


Na most akkor ki a kretén? Ismételjem meg mégjobban körülírva ezt a mondatot? Hogy nem a saját anyám, hanem másé? Nem fér a fejembe, hogy hogy lehetnek némelyek ekkora debilek komolyan mondom....


És nem is arra gondoltam, hogy anyósom nem tudna segíteni. Ha felnevelt X gyereket, akkor 100% hogy tudja mit hogyan kell csinálni. De én pl az édesanyámhoz szívesebben fordulnék a kényes témákban, mint az anyósomhoz.


Légy szíves fejtsd már ki, hogy miben látszik a nevelés hiánya? A "más tészta" dolgon lovalsz te is? Szerintem nem írtam semmi olyan dolgot amiből az jönne le, hogy nem neveltek meg eléggé. Ellenben rólad ez nem mondható el....Lásd utolsó mondatod.

Így beszél az aki jó nevelést kapott? Hmmm? Nagyon nem...


Szóval szerintem mindenki gondolkozzon mielőtt beszél. (Jelen esetben ír) :))

2011. márc. 12. 22:28
 12/14 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok. Anyukám tavaly halt meg, most februárban született a kislányom. Minden nap eszembe jut, hogy milyen jó lenne, ha Ő itt lenne, és segítene. Férjem szülei nagyon messze laknak, és jövő héten már a férjem is megy dolgozni, ketten maradunk a csöppséggel.

Nagyon rossz, hogy Anyu nincs velem. Nem feltétlenül csak a segítség miatt. Csak olyan jó lenne, ha itt lenne, beszélgetnénk, együtt babáznánk.

2011. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

21:35 vagyok

te kérdező, iszonyatosan félreértettél! én annak írtam, hogy antiszociális kretén, aki azt írta neked, hogy látszik rajtad a nevelés hiánya... pont, hogy téged védtelek. Nyisd ki kicsit jobban a szemed...

2011. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen igazad van tényleg. Csak az előző kötözködő írására már nem emlékeztem, idézőjelet meg címzést nem láttam, ezért nem tűnt fel hogy kimásoltad.

Azt hittem megint egy kötekedő...


Bocsánat, és köszi a megvédést :)

2011. márc. 12. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!