Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kifognak halni a magyarok?...

Kifognak halni a magyarok? Mért fogy folyamatosan a magyar emberek száma? Mért nem akarnak sokan gyereket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 18:09
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Kihalni??? Alig férek fel a villamosra. Oo

Nincs munkahely, lakás, stb.... Túl sokan vagyunk.

2011. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
84%
Németországban és Franciaországban is fogy a népesség vagy stagnál, ott is csak a törökök vállalnak sok gyereket, pedig ők sokkal jobban élnek, mint mi. Ezt mivel lehet magyarázni?
2011. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
21%
Aki itt romázik,kíváncsi lennék rá ő színtiszta magyar-e.(Már pedig olyan nincs)
2011. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
73%
A magyar nyelv biztos haldoklik, ahogy a kérdést elnézem....
2011. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
81%

Manapság már senkinek nem 100%-osan biztos a munkahelye,bárkivel közölhetik váratlanul,hogy köszi,elég volt belőled.

Erre minek gyereket vállalni?Hogy holnap már ne tudjak neki enni adni,mert nincs miből?

2011. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
33%

Ezzel a logikával minek egyáltalán bemenni dolgozni? Hiszen lehet, hogy holnap úgyis kirúgnak. Minek egyáltalán felkelni?

Ezzel a logikával egyedül a Dunába ugrani van értelme, mert azzal megelőzzük a tovább tartó és fájdalmasabb éhhalált.

2011. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sok mindenkivel egyetértek.


Aki pedig azt írta, hogy üljek be töriórára, köszönöm szépen de 5-ös vagyok történelemből.

2011. márc. 11. 21:37
 28/39 anonim ***** válasza:

20.43-asnak:nem tudom hol élsz,vagy esetleg sokszoros milliomos vagy,de sajnos ez a "logika"a mai magyar valóság.

Sajnos sokan hozzád hasonlóan gondolkodnak,megvan a gyerek,aztán ott a gond,hogy miből etessék,mikor a szülő elveszti a munkáját.

Ezért van ma Magyarországon sok-sok éhező kisgyerek,mint a híradókban is nem egyszer mutatják.

2011. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
70%

A válaszadók nem értelmezték jól a kérdést!

Lehet, hogy sokan laknak még mindig az országban, de a kérdés úgy szólt:

Ki fognak halni a MAGYAROK?


Mert bizony itt Miskolcon látom, az óvodákban a csoportok 50(!)%-a legalább cigánygyerek és nem magyar és ez csak fokozódni fog.

Ökölbe szorul a kezem, mikor látom a tizenéves cigány lányokat hatalmas pocakkal, de már egy gyereket tolnak a rozzant, kukázott babakocsiban, én pedig lesütött szemmel kerülgetem őket nehogy belém kössenek.

És megyek tovább az utcán EGYEDÜL, 30. évesen, mert férjemmel magunkat is alig tudjuk ellátni, hiába szakad meg a szívem egy babáért, nem tudok így szülni, mert mi magyarok vagyunk és a sok segély, támogatás csak az élősködő cigánynak jár.

Hogyan is várhatnánk így pozitív változást?

Sajnálom ezt a valaha gyönyörű országot!!

2011. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Én azt kérdezném,miért gyáva a Magyar? Miért nem lép fel ez ellen a népbutitó,birka legeltető politika ellen?Folyamatosan hazudnak nekünk és türünk.Nem értem miért nem teszünk valamit ez ellen?Talán azért,mert ez már tényleg nem a Magyar nép.
2011. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!