Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem tud megbekelni velem?

Miert nem tud megbekelni velem?

Figyelt kérdés
az elso unokatestverem utal engem.Mar gyerekkorunk ota.Nekem nem volt testverem,ezert ot tekintettem annak,de o nem nagyon torodott velem.Olyan dolgokat csinalt,hogy ramlokte a teglakat es en beszorultam,vagy kallitott es olyan jatekpuskaval lovoldozott engem,amelyikbe voltak olyan golyok.Nem szolhattam senkinek,mert elvert volna.Eleg durva volt.2 evvel idosebb tolem.(18 eves es fiu en 16/l)azota eltelt par ev,de odaig fajultak a dolgok,hogy nem tudok kimenni az utcara,mert a haverjai is szivatnak,de amiatt mert,hogy lattak ahogy az unokatesom is szivat es verszemet kaptak.Az unokatestverem pedig nem szol rajuk.Akkor "baratkozik" velem,ha csokit viszek neki.Egyszer voltam kirandulni es ajandekba vettem neki egy vagany felsot(markas volt)es amikor odaadtam neki belokte a szekrenyebe,egy koszonomot nem tudott mondani es amikor akartam adni en neki egy puszit az arcara ellokott magatol.Edesanyam ott ullt mellette.En kimentem,de az ajtonal alltam es hallottam amikor azt mondja neki,hogy en egy pszihopata vagyok es intezetbe kellene,hogy zarjanak.Nem tudom,hogy miert utal engem,de faj mert en vele notem fel(szomszedom)es en mar tul sokmindenen mentem keresztul.Mar nem tudom,hogy mit tegyek,hogy "megszeressen".Ti mit lattok jonak?
2011. márc. 11. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég reménytelennek tűnik. Én nem erőltetném vele a kapcsolatot a helyedben.
2011. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Talán meg kéne kérdezzed, h mi a baja van veled. Tárgyaljátok meg.. és ha ezután sem tud értelmesen hozzáálni a dologhoz, és továbbra is szivatnak a haverjai, akkor szerintem nem érdemli meg, hogy törődj vele.
2011. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz tetszeni egy ilyen elmebeteg gyökérnek? Vannak normális emberek is, akik bartájukká fogadnának. Egyébként ha annyira szívat a haverjaival, egyszer hívjál rájuk rendőrt, akkor is biztosan bátor nagyfiúk lesznek. Amíg azt látja, hogy futsz utána, mint a pincsikutya, és keresed a kegyeit, nem lesz változás.
2011. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"En kimentem,de az ajtonal alltam es hallottam amikor azt mondja neki,hogy en egy pszihopata vagyok es intezetbe kellene,hogy zarjanak."


Tudod mit jelent a pszichológiában a "vetítés"? Amikor valamit, ami bennünk van, de nem vagyunk képesek vele szembenézni, nem tudjuk elviselni, kivetítjük (projektáljuk) a külvilágba, egy megfelelőnek látszó személyre. Na most gondold újra át ezt a mondatot ennek az ismeretnek a fényében, és a jövőben kerüld el olyan messzire az illetőt, amilyen messzire csak tudod!

2011. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak azért akarsz vele jóban lenni mert unokatesód ?

Ha nem lenne az szimpatikus lenne ? Szerintem utóbbira nem a válaszod.

Nem kell csak azért erőltetned, úgy néz ki nem tudsz mit csinálni. Keress inkább, vagy foglalkozz törődj azokkal akik értékelnek. Biztos vannak barátaid. Ha nincsenek próbálj nyílni, rengeteg emberke van ám unokatesódon kívül, akik szerethetnek téged, bánhatnak veled jól, és barátokat szerezhetsz ! Ne ragaszkodj, próbáld elengedni , mert csak magadnak okozol nehézséget így. Ő nem egy olyan személy azért akiért minden áron harcolni kell. Ha anyud viselkedne így veled az más. De unokatesó nem éri meg csak mert unokatesó. Dolgozz magadon, hogy túltudd tenni magad dolgokon, könyebb lesz később !

2011. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!