Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha az anyósom...

Mit tehetek ha az anyósom sehogy sem akar velem megbékélni?

Figyelt kérdés
A párom édesanyjáról van szó, még nem vagyunk házasok vagy ilyesmi de ez a helyzet is akadályoz minket a "továbblépésben".Bármit teszek utál bár ő a szemembe ezt sosem mondja csak a hátam mögött áskálódik, beszél rólam. Ha mindent úgy csinálok ahogy ő szeretné az sem jó neki.
2011. szept. 19. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
ajjaj. Örök klasszikus probléma. Ebben az esetben az szokott lenni, hogy vagy megbékél veled, vagy örökké megy majd a harc. Legjobb lesz, ha úgy tervezitek a jövőtöket, hogy távol legyél tőle, mindig vigyáznod kell arra ,hogy minél kevesebbet tudjon rólad, minél kevesebb dologba tudjon bele szólni.
2011. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Soha ne akarj megfelelni 1 ANYÓSNAK se . Én 3 évig probáltam,ugyen ez a szitu ami nálatok : Aztán rá jöttem,hogy ha saját magammal jóba vagyok,és megfelelek ,magamnak ,és a páromnak akkor nincs Gáz !!! Amikor találkozok vele kedves vagyok,de ha meg jegyzi,hogy ezt nem igy vagy nem ugy kell,azt szoktam rá mondani ,hogy nekem igy jó,vagy igy vált be !! a 4 ilyen alkalom,ota nem mer bele szolni semmibe: Sajna van 1 igaz mondás !!! Azt szokták mondani,hogy a Diana hercegnő sem felelt meg !!!! Akkor mi mit várhatunk ????
2011. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz kérdés. Én elváltam, de a volt anyósommal, nagyon nagyon sok harcom volt. Pld rendszeresen megkérdezte, hogy mit főztem, majd miután elmondtam, nekem esett, hogy azt a fia nem is szereti. Pedig addigra már megszerette, csak esetleg gyerekkorban nem.

Egyet soha nem szabad elfelejteni, hogy a párodat ő "adta" neked, tehát amíg csak lehet, kellő tisztelettel kell irányába viselkedned. Persze így utólag már könnyen írom. Annak idején nagyon sokat szenvedtem én is.

Próbálj meg beszélni a pároddal, hogy beszéljen az anyukájával, ha nem megy, beszélj vele Te személyesen és kérdezd meg, hogy miért csinálja ezt. Muszáj kommunikálnod Vele első körben. Sok sikert!

2011. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Selektra válasza:
35%
Ásd el ez a legjobb megoldás így utána se lesz vele baj, ha kell szívesen segítek!
2011. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Selektra válasza:
Na jó az előzőt ne vedd számításba komolyan! Igazából: Az anyósok mindig a kis csemetéjüket látják ezért sehogy se lesz jó neki!
2011. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg leülni vele kettesben egy kávé mellett.

Az a probléma, hogy az emberek manapság nem beszélnek egymással. Lehet, hogy nem ér semmit utána is egy ..... lesz.

Viszont az is lehet, hogy nagyon jó és őszinte viszony alakul ki kettőtök között, ha megbeszélitek, hogy mindig szóltok egymásnak a problémákról.

Biztos, hogy tetszene neki ha leülnél vele és látná, hogy fontos neked a vele való jó viszony.

Megér egy próbát.

2011. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt "problémám" az anyóssal amikor megismerkedtünk a párommal. Vagy jobban mondva nem is volt problémám, inkább csak neki velem. Féltette a fiát tőlem, a kapcsolatunktól stb. Én már egyszer elváltam, van egy gyerkőcöm is, na hát ezért mondogatott anyós a páromnak különféléket rólam. Pedig akkor még nem is ismert személyesen..

Na mindegy. Párom egy ilyen rámmondogatós alkalommal eligazította anyukáját, mondván hogy elég felnőtt ahhoz hogy el tudja dönteni kit választ párjául. Ez 7 éve volt, azóta is nagy-nagy boldogságban élünk a párommal. Anyóst is szeretem, ő is engem.


Az a lényeg, hogy a párod igenis álljon a sarkára és mondja meg az anyjának hogy álljon le, ő veled boldog és ne mérgezze ezt meg!

2011. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A párom mellém szokott állni de az anyukája mindenképp elégedetlen. Több, mint 4 éve vagyunk együtt de nem tudott elfogadni még mindig. Már nem akarok megfelelni neki, mert tudom hogy lehetetlen. Azt mondta ő tökéletes, gondolom csak az lenne neki tökéletes (mármint fia barátnőjeként) akit ő választ. Első évben nagyon kedves volt velem, azóta hallom vissza miket beszél rám. Volt amikor megkérte a páromat szakítson velem, de okot nem mondott csak, hogy ő így akarja. Én sosem voltam vele tiszteletlen és nem szólok neki még csak vissza se. Leülni beszélni nem lehet vele, mert ha valamit gondol az úgy is van megbeszélni nem kell.
2011. szept. 19. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!