Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és 2 napja úgy...

12 éves vagyok és 2 napja úgy összevesztem anyukámmal, hogy szóba se állunk és így nagyon sz.r. De nem tudok ellene mit tenni mivel ha hozzá szólok akkor inkább elmegy vagy le se sz.r! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 17:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
min vesztetek össze?
2009. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
kerd meg, hogy uljetek le es beszeljetek meg a dolgot!
2009. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hát az nem publikus h min vesztünk össze bocsy...de am meg nem lehet vele beszélni egyszerűen lehetetlen....de holnap megyek matek versenyre és csak hozzám kell hogy szóljon hogy mien lett vagy valami...ha akkor sem akkor feladom és elmegyek apukámhoz..!!!
2009. febr. 19. 17:32
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Felháboritó, hogy valaki ne szóljon a másikhoz. Igy nem lehet konflkitusokat kezelni. Nem ezt a példát kéne mutatnia neked. Ezt nyugodtan anyukádnak is megmondhatod. Próbáljátok megbeszélni miért haragszik rád, persze, ha tisztában vagy a vétkeddel akkor kérj bocsánatot! Végső esetben tényleg menj át apukádhoz, nem jó, ha valaki ennyire haragtartó.
2009. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, hogy vagy vele, de ez egy anonim oldal. Csak ugy tudnánk segíteni, ha tudnánk hogy mi a baj. Vagy pedig kérj tőle bocsánatot.
2009. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha bocsánatot kérnél a veszekedésért? (még ha nem is a te hibád ...) arra már csak nem fordítja el a fejét, ha elmondod hogy sajnálod hogy összevesztetek.
2009. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De épp ez a baj h még akkor is mert olyan csökönyös hogy meg se hallgat...de amugy azért harakszik rám mer mondtam neki h nem kéne annyit perelni apát....meg a feje alól árvereztetni a házat mert ezzel nem apát haragítja fel hanem minket ....és már a tesóm 17 éves és azon gondolkozik h mikor haza jön a koleszból a apához meg és nem ide...mert nem bírja h fojton azt halgasa h nincs pénzünk közbe meg adja a sok pénzt az ügyvédnek
2009. febr. 19. 17:46
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Koltozzetek oda apukadhoz mindketten a tesoddal, igy a hazat sem tudja elperelni apukadtol! Rajta, pakoljatok, es menjetek. Ha mar mindegyikotok gondolkodik azon, hogy jobb lenne apanal, akkor gondolom azert nem fenekig tejfol az elet nalatok, marmint anyukad viselkedesere ertem. Menjetek el apukadhoz, semmit nem tud tenni anyukad!!!
2009. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

ha így érzed menjel át apukádhoz,biztos szivesen fogad majd.:)anyukád meg majd,észreveszi,hogy már nem szivesen vagytok vele,és végig fogja gondolni,hogy miért!És valószínűleg rájön,majd,hogy ezt márpedig meg kell beszélni.Addig viszont,jobb ha apunál laksz.Biztosan megoldható!

Sok sikert!

14/L

2009. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de édesanyádnak kellene bocsánatot kérnie tőled, mert neked van igazad. A vélt vagy valós sérelmeit perelteti le édesapádon, gyenge jellem. Az elvált szülők általában versenyeznek a gyerek kegyeiért, anyukád gondolom a pénzre hajt amit utánad kap gyerektartásként.
2009. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!