Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem anyukámmal. Mit...

Összevesztem anyukámmal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap ideges voltam és pont mentünk anyámékhoz. Beszélgettünk és kérdezett egy csomó mindent engem meg már idegesített és kiabáltam vele meg "csúnyán" is beszéltem, elkezdtünk veszekedni és olyanokat mondtam amiket nem kellett volna. megsértődött és alig beszéltünk ameddig ott voltam. akkor még nem nagyon érdekelt de most már igen...menjek át hozzájuk és kérjek bocsánatot? Elég lenne ennyi?

29/f


2010. dec. 23. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, elég. Egy őszinte, szívből jövő bocsánatkérés többet ér, mint bármi más :)
2010. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sürgősen kérjél bocsánatot,mert szerencse,hogy megbántad.

Egy anya mindig megbocsát.Jobban fogod érezni magad.

2010. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj és kérjél tőle bocsánatot. Karácspny táján talán kicsivel több szeretett van a világban és könyebben megbocsátanak az emberek.
2010. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, elég. A lényeg hogy komolyan gondol a bocsánatkérést.
2010. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*gondold
2010. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, elég. Csak tedd meg minél hamarabb!
2010. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!