Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akar...

Mit csináljak? Nem akar elengednii. Sürgőős /lent/.

Figyelt kérdés

Szóval most hétvégén meghívtak egy szülinapi buliba.

Fontos lenne hogy ott legyek mert a pasim bulija.


Anya viszont nem tud róla hogy van Ő...


Mert még csak 14 vok... :D


és nem hiszem hogy boldog lenne a tudattól hogy az ő kicsi lányának barátja van :D


És most beadtam neki a hétvégi bulit ...

és hallani sem akar róla... pedig már 1-szer ,2-szer elengedett bulikba !


Szóval arra lennék kíváncsi hogy ti hogy szoktátok nyaggatni a szüleiteket ilyen esetekben !


És szerintetek én most mi a fenét csinálja !!


mert sokan számítanak rám azon a bulin... :/


Tippeket,Tanácsot .. léccii... :) kétségbe vagyok esve :R :$ :)


2011. márc. 3. 14:36
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
86%

Lassan 10 éve, hogy 14 voltam. Engem a sulibulikon kívül nem engedtek el házibulikba sem a szüleim. Egyszer 8. vége felé elmehettem egy barátnőm otthoni bulijába, osztálytársak voltak ott, de a szülei is otthon voltak. És a lányok ott aludhattak, a fiúk viszont mentek haza este 21 óra körül. És nem volt alkohol sem, meg dohányzás sem.


Később ez a 14 éves barátnőm meglógott a "pasija" (15 évesen nem pasi, hanem pl. srác) bulijába, még abban az évben. Berúgatták (pedig 14-16 évesekkel volt) és akkor feküdt le először a barátjával. Utána meg szedhette be az esemény utánit. Védekeztek, csak balul sült el. Ha 10 éve ez volt, mi van most?


Jó, mindig van normális, rendes társaság, meg vannak féktelenül piázós bandák is. Szóval ez azért nem mindegy. Mert én később is kultúrált társasággal szórakoztam, ki lehet fogni minden korosztályban.


Mondjuk abban is igaza van itt néhány válaszolónak, hogy a kérdező ezt nem mondta a piát, cigit, idősebb fiúkat, stb. Sajnos ilyen részletekről nem tájékoztatott. Aztán lehet, hogy egy tök ártatlan házibuliról van szó, ahol ott lesznek a szülők is. De akkor mondjon valamit, és azzal máris többet lehet segíteni.

2011. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
77%

L/15 vagyok(megint)

8-9 hónapja vagytok együtt és még mindig titkolod anyukád előtt? Szerintem mindenképpen mond el neki...


És ha az anyukád lennék (nem vagyok,sőt olyan korosztályba sem tartozom) nem engednélek el.


Ha a helyedben lennék (és lehetnék,mert egy évvel még idősebb is vagyok) nem mennék el,mert én nem szeretném a barátom szülinapját egy rakás ember között ünnepelni,sokkal romantikusabb lenne édes-kettesben. Az ottalvásról meg annyi,hogy ki tudja melyik félrészeg akarna rám mászni...

2011. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Bocsika, előző vagyok, látom már írtál.
2011. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Hát, ne haragudj de már ahogy elolvastam, én sem engednélek el. Ilyenkor nem lehet jó érveket találni, hogy miért engedjen el anyud.


Az oké, hogy ismeri őket, meg barátokról van szó...


De másik faluban lenne, meg 9-től kezdődne, meg te a legfiatalabbak között lennél... Gondolj bele, hogy egy házban aludnál olyan fiúkkal is, akik már 7 évvel idősebbek mint te. Isznak is valószínű. És nem mindenki tudja olyan állapotban hogy mit csinál.


Csak egy vélemény volt, így nem válaszolnék a kérdésedre, mert én sem engednélek el. Bocsi...

2011. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem mi bajotok van, nekem is volt barátom 14-15 évesen, buliba is elmentem és tessék ittvagyok. 23 éves vagyok, nem lett belőlem se drogos, se krva, lediplomáztam, jó munkám van, vőlegényem. Mi van ha elmegy egy buliba? És mi van ha már van barátja? És ha szeretik egymást? Ilyesmiről még nem is hallotatok? Tényleg szörnyű világban élünk, de nem az ilyen kislányok miatt, mint a kérdező, hanem az ilyen rosszindulatú, megkeseredett emberek miatt, akik midnenhol csak züllést meg fertőt látnak. A fejükben van az...
2011. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
68%

szerintem anyukádnak nem az a baja hogy buliba akarsz menni hanem hogy fogalma se volt a barátodról..akit csak azért mondtál el neki X idő után mert nem tudtál más kibúvót keresni hogy hová akarsz menni! hány éves a fiú?? milyen buli?? részegenhányásba fetrengünk buli mindenki mindenkivel baszik?? vagy olyan normális kis buli, meghív téged meg pár havert és társas meg film meg zene tánc??

mert azért egyeseknek a buli fogalma teljesen mást jelent. pl ha nincs literszámnyi pia meg cigi meg egyéb akkor már nem is buli.. ha anyukád kicsit is tudja mi megy mostanába akkor tudja, hogy kb miket hoznak össze a 14 évesek..: S

szóval sztem ülj le vele beszélni, miért nem mondtad el neki.. a buli egy másodrendű kérdés, az elsődleges a bizalom..azt várja tőled hogy beszámolj neki a dolgaidról, és ne utólag tudja meg h már nem vagy szűz, cigiztél, ittál, és 20 pasi dicsekszik hogy te már megvoltál..


17/L

2011. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen olyan buliba engednélek el, ahol a szülők is otthon vannak. 16 évesen mehettem szülőmentes házibuliba szilveszterkor, de akkor is alaposan le volt minden informálva, szülők elérhetősége elkérve..stb. Fölösleges nyaggatni anyádat, nem fog elengedni továbbra sem, ha van esze és ez így helyes, kész.


25 N

2011. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Figyelj, először is ne várd,hogy megbízzon benned,9 hónapja titkolod,hogy jársz valakivel.Nagyon nem szép dolog. Ráadásul teljes mértékben megértem, ha nem enged el,19-21 éves emberek, nem gyerekek,szóval nagy valószínűséggel azon a házibulin, nem társasozás,filmnézés,meg tánc lesz.Nem látod még be, csak 4-5 év múlva, hogy ehhez mennyire gyerek vagy még.Teljesen jogos ha félt téged, és mivel sumáloksz, ne csodálkozz, hogy nincs meg a bizalom.Biztos nem engedném el a lányomat max, egy osztály buliba 14 évesen.Fogadd el,hogy nem mehetsz el, és köszöntsd fel máskor a barátod, nem utolsósorban, mond el anyukádnak, hogy jársz valakivel.
2011. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
28%
Mittomén.
2011. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!