Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » TErhes lehetek? Sűrgőős! (lent)

TErhes lehetek? Sűrgőős! (lent)

Figyelt kérdés
Augusztus 22.én történt az aktus, nem védekeztünk, de elmentünk orvoshoz esemény utánik kiíratni. meg is jött tőle pár napra rá, de viszont kimaradt 1 hónap és most megint úgy néz ki hogy ez a hónap is ki fog maradni.Viszont fel van puffadva az egész hasam, de most nem tudom mitől, meg fog jönni, vagy esetleg a rosszabb eset. Lehetek terhes? Vagy a nagy hormon tartalmú gyógyszer miatt össze kuszálódott bennem minden és azért maradnak ki hónapok. Félnem kéne???
2011. okt. 17. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden elképzelhető, de helyetted nem fogom tudni lepisilni a 400 forintos terhességi tesztet.
2011. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azóta megint együtt voltatok védekezés nélkül? Mert ha nem, akkor az a valószínűbb, hogy csak összezavarodott a hormonháztartásod, hiszen óriási löket hormont kaptál.

Amúgy meg csinálj egy tesztet holnap az első reggeli vizeletedből, az eldönti...

2011. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teszt? Doki?

Ha nem történt azóta olyan aktus, amikor nem védekeztetek akkor szerintem nem. De ez a tabletta hónapokra felboríthatja a hormonháztartásodat, ha érzékeny vagy az ilyen hormon-bombákra.

2011. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, azóta semmi probléma nem történt minden rendben volt, védekeztünk.
2011. okt. 17. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:
esemény utáni után is terhes maradhatsz, szerintem menj el orvoshoz
2011. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!